Nie chcesz zwrotu pieniędzy od operatora? To będziesz wspierać rozwój telekomunikacji w Polsce
Koniec z zatrzymywaniem przez operatorów komórkowych środków z kart pre-paid, które straciły ważność. Nowe prawo telekomunikacyjne umożliwi klientom podanie numeru konta, na które z automatu dostaną zwrot co do grosza niewykorzystanych środków? A jeśli nie podadzą konta i się nie upomną o zwrot? Wtedy pieniędzy i tak operator nie zatrzyma dla siebie, bo pieniądze trafią do Funduszu Szerokopasmowego, który ma „wspierać rozwój telekomunikacji w Polsce”.

REKLAMA