REKLAMA
  1. bizblog
  2. Praca

Jest akcja, żeby zarobić kokosy. Warunek jest jeden - dostać się na kurs

Tej wiosny szykuje się prawdziwa gratka i to nie tylko dla nerdów. Uzdolnieni programiści, przy odrobinie wysiłku mogą nieźle się dorobić. A wszystko to za całkowitą darmochę.

15.02.2023
17:41
Jest akcja, żeby zarobić kokosy. Warunek jest jeden - dostać się na kurs
REKLAMA

Wiosenna edycja programu szkoleniowego „Sourcery Academy for Developers” jest super opcją dla wszystkich maniaków komputerowych. Program ma na celu kształcić początkujących programistów lub osoby chcące się przekwalifikować na pozycję Full-Stack Developer. Uczestnicy Akademii będą mieli okazję poznać najnowsze technologie oraz dowiedzą się, jak tworzyć oprogramowanie z wykorzystaniem najlepszych narzędzi na rynku (praca z wykorzystaniem React i na platformie Spring Boot). Ponadto każdy uczestnik będzie miał przydzielonego mentora, który będzie służył jako źródło informacji przy realizacji projektów. Prawda, że zacnie?

REKLAMA

Ekspresowy nabór tylko dla wybranych

Trzeba się spieszyć, bo termin zgłoszeń mija 22 lutego, Wyniki kwalifikacji będą znane już dzień później. Wszystkich zainteresowanych z Polski czeka łącznie 10 miejsc. Trzymiesięczny intensywny kurs jest całkowicie darmowy, zaś najlepsi absolwenci mogą liczyć na zatrudnienie w amerykańskiej firmie programistycznej należącej do grupy Cognizant Softvision.

Uczestnicy będą pracować w grupach budując rzeczywisty projekt
zgodnie z metodyką Scrum. Nie zabraknie też podstawowej wiedzy z
zakresu DevOps i wprowadzenia w dobre praktyki w testowaniu. Nad całym
procesem będą czuwać mentorzy – nasi inżynierowi, którzy chętnie dzielą
się swoją wiedzą i doświadczeniem – zapowiada Akademia
.

Jest zapotrzebowanie, jest target

Kurs będzie odbywać się od 13 marca do końca maja i będzie przebiegać na zasadzie przekazywania materiałów do nauki indywidualnej oraz spotkań z zespołem. Będą również warsztaty.

Udział w „Sourcery Academy for Developers” będzie wymagał poświęcenia ok. 20 godzin tygodniowo na zajęcia i realizację wyznaczonych zadań. Na zakończenie Akademii wszyscy studenci otrzymają potwierdzenie ukończenia kursu, ale najlepsi absolwenci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Junior Software Engineer.

Zapotrzebowanie na produkty IT w skali światowej ciągle rośnie, bez   względu na trwające spowolnienie gospodarcze. Przez najbliższe lata deficyt specjalistów w zakresie IT będzie się zwiększać, co stwarza bardzo atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w tej branży. Dlatego wszystkich zastanawiających się nad zawodem programisty
zapraszamy do wypróbowania swoich sił w bezpłatnej akademii
„Sourcery” – informuje Łukasz Pijanowski.

Zainteresowani kandydaci powinni posiadać podstawową wiedzę z zakresu
OOP, JavaScript i JAVA oraz relacyjnych baz danych i SQL.

Światowy gigant z oddziałem w Polsce

REKLAMA

Devbridge to amerykańska firma świadcząca usługi programistyczne,
opracowuje wysokiej klasy produkty cyfrowe i pomaga wdrażać
zaawansowane rozwiązania programistyczne na rynkach Ameryki
Północnej i Europy Zachodniej.

Jest częścią koncernu Cognizant Softvision, globalnej firmy zajmującej się
opracowywaniem produktów cyfrowych dostosowanych do potrzeb
klientów. Międzynarodowy zespół firmy składa się z ponad 700 pracowników   zlokalizowanych w Chicago, Toronto, Londynie, Warszawie, Kownie, Wilnie i Kłajpedzie. W Polsce firma zatrudnia ponad 80 wysoko wykwalifikowanych   specjalistów i planuje dalszą ekspansję w regionie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA