1. bizblog
  2. Zakupy

Ależ konkurs Alior Banku! Można wygrać e-kod o wartości 15 tys. zł

Lokowanie produktu

Przydałby się pewnie jakiś dodatkowy zastrzyk gotówki na zakupy do końca roku? Okazuje się, że z pomocą może przyjść konkurs Alior Banku „Kartowy zawrót głowy w Kantorze Walutowym”. Wystarczy płacić kartą wielowalutową albo wymieniać walutę w aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego. Łączna pula nagród to rekordowe 315 tys. zł.

15.12.2023
13:55
Alior-Bank-konkurs-zakupy-Biedronka

Nikogo nie trzeba przekonywać, że koniec kalendarzowego roku tradycyjne już oznacza większe obciążenie dla naszych portfeli. To nie tylko wydatki na prezenty świąteczne, bywa że noworoczne postanowienia też swoje kosztują. Warto więc w ostatnich tygodniach dobrze rozglądać się za pozyskaniem dodatkowych funduszy na zakupy. Wyśmienitą do tego okazją jest konkurs Alior Bank pt. „Kartowy zawrót głowy w Kantorze Walutowym”. Trwa od 6 listopada do 31 grudnia. Można w ten sposób wygrać atrakcyjne e-kody na zakupy do Biedronki. Łączną pula nagród przyprawia o zawrót głowy i wynosi 315 tys. zł. 

Dla tych uczestników konkursu, którzy zdobędą największą liczbę punktów, do wygrania są e-kody do sklepu Biedronka o wartości: 1x 15 000 zł, 1x 10 000 zł, 2x 5 000 zł, 130x 1 000 zł. To jeszcze nie wszystko. Organizatorzy konkursu przygotowali też dodatkowe, zakupowe e-kody do Biedronki dla tych nowych klientów, którzy zarejestrują się w Kantorze Walutowym Alior Banku; zamówią i aktywują kartę wielowalutową oraz dokonają nią trzech transakcji; a także minimum raz wymienią walutę w aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego.

Jak wygrać konkurs Alior Banku i zgarnąć e-kody do Biedronki?

Przede wszystkim musimy zgłosić się i zapisać do tego konkursu. Albo przez aplikację mobilną Kantoru Walutowego Alior Banku albo przez stronę kantor.aliorbank.pl. W pierwszym przypadku trzeba wejść w zakładkę ustawień (ikona w prawym górnym rogu), następnie kliknąć w Konkursy, a potem kafel Konkursu Kartowy Zawrót Głowy i wybrać opcję „Weź udział”. Z kolei rejestracja przez stronę www polega na zalogowaniu się do Kantora Walutowego i potem bardzo podobnie: zakładka Konkursy, kafel Konkursu Kartowy Zawrót Głowy i kliknięcie w „Weź udział”.

W konkursie Alior Banku obowiązuje specjalna punktacja. I tak: najwięcej, bo 5 pkt otrzymujemy za internetową płatność kartą wielowalutową na kwotę minimum 5 jednostek walut. Z wyłączeniem płatności - co określa regulamin konkursu - w kasynach i zakładach bukmacherskich, za usługi transportowe, płatności dla brokerów ubezpieczeniowych, przekazów pieniężnych w instytucjach finansowych, internetowych przekazów pieniężnych i płatności za narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Więcej o Alior Banku przeczytasz na Spider’s Web:

Na 2 pkt w konkursie Alior Banku możemy liczyć za dokonanie transakcji wymiany w Kantorze Walutowym za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego, na kwotę minimum 50 jednostek waluty. Z kolei 1 pkt przyznawany jest za stacjonarną płatność kartą wielowalutową na kwotę minimum 5 jednostek waluty. Przypomnijmy: kartą wielowalutową od Alior Banku dokonamy płatności w blisko 160 walutach w tym w polskim złotym. 

Nie masz jeszcze Kantoru Walutowego od Alior Banku? Czas to nadrobić

Konkurs na e-kody na zakupy do Biedronki Alior Banku to też doskonała okazja do tego, że zarejestrować się w tym Kantorze Walutowym. Czekają kuszące atrakcje, m.in.: możliwość sprzedaży złotówek przez Blik, możliwość płatności mobilnych, szybkie doładowanie rachunku, a także 0 zł za wydanie i obsługę karty wielowalutowej. Wymiana walut prowadzona jest przez 24h i 7 dni w tygodniu. Środki gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, a sam Kantor Walutowy nadzorowany jest przez KNF.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze