Zapłacił w piekarni fałszywymi 200 zł. Szybko go złapali
W jednej z lubelskich piekarń 44-letni mieszkaniec miasta zapłacił za zakupy imitacją banknotu o nominale 200 zł, a po otrzymaniu reszty spokojnie wyszedł. Policja szybko namierzyła oszusta, któremu grozi teraz 8 lat więzienia. Policja ostrzega, że podobne przypadki zdarzają się coraz częściej.

REKLAMA