REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Szybkie zakupy w aplikacji. Teraz Żabka dowiezie torby z jedzeniem i napojami także w plener

Nie trzeba być pod żadnym konkretnym adresem, ale można wypoczywać w parku czy na plaży, by zamówić zakupy z Żabki poprzez aplikację Jush. Sieć właśnie wprowadziła nową usługę dostaw w plener, czym chce zaszachować liczną konkurencję, ale na razie usługa ma ograniczony zasięg.

13.06.2022
14:59
Zakupy online. Żabka dowiezie torby z jedzeniem i napojami także w plener
REKLAMA

Nowa usługa pojawiła się w aplikacji Jush na początku czerwca i na razie działa tylko w Warszawie. Żabka kusi dowozami w plener, ale nie każdy. Z usługi będzie można skorzystać w kilku popularnych miejscach wypoczynku.

REKLAMA

Nie liczmy jednak na to, że kurier będzie nasz lokalizował w parku czy na plaży i zakupy dostarczy wprost na nasz koc. Odbiór zakupów będzie możliwy tylko w specjalnych wirtualnych punktach odbioru.

Od samego początku działania Jush niezwykle istotne jest dla nas wsłuchiwanie się w głos naszych użytkowników i odpowiadanie na ich potrzeby – zapewnia Feym Fliegner z Lite e-Commerce, spółki należącej do Żabka, która zajmuje się usługami takimi jak Jush. Wraz z nadejściem lata wyszliśmy naprzeciw ich oczekiwaniom i wprowadziliśmy nową funkcjonalność. Latem będziemy docierać nie tylko do domów i biur, ale również tam gdzie w wakacje spędzają oni swój wolny czas – dodaje.

Nowa usługa na razie dostępna jest w następujących lokalizacjach:

  • Pola Mokotowskie; 
  • Park Skaryszewski;
  • Plaża Poniatówka;
  • Plaża Saska; 
  • Bulwary Wiślane
  • Łazienki Królewskie i Agrykola

Przy okazji uruchomienia dostaw w plener wprowadzono nową promocję. Każdy użytkownik aplikacji dostanie w czerwcu, lipcu i sierpniu do 200 zł rabatu do wykorzystania w danym miesiącu. Przy odpowiednio obfitych zakupach do zgarnięcia w ten sposób ma być łącznie nawet 600 zł rabatu.

Jak działa nowa promocja? W każdym z tych trzech miesięcy na użytkowników będzie czekać po 10 kuponów po 10 zł na zamówienia powyżej 35 zł oraz 5 kuponów po 20 zł na zamówienia powyżej 50 zł. Przy zakupach powyżej 35 zł jest darmowa dostawa. Minusem jest to, że niewykorzystane kupony nie przechodzą na kolejny miesiąc.

REKLAMA

Największa sieć franczyzowych sklepów spożywczych w Polsce weszła na błyskawicznie rozwijający się rynek q-commerce w październiku 2021 r. Nieco wcześniej firma ogłosiła powołanie do życia specjalnej spółki Lite e-Commerce, która przejęła usługi Jush, ale także bezobsługowe sklepy pod szyldem Żappka.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja:
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA