REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Jak kupić w Polsce akcje Tesli i Apple bez prowizji? TMS Brokers przedstawił nową ofertę

Utrzymujące się od wielu tygodni szaleństwo na Nasdaqu działa inwestorom w Polsce na wyobraźnię, więc kolejni pośrednicy wprowadzają do oferty możliwość inwestowania w akcje Tesli i Apple. W czwartek swojąs ofertę przedstawiło kolejne biuro maklerskie.

28.01.2021
12:11
Jak kupić w Polsce akcje Tesli i Apple bez prowizji? TMS Brokers przedstawił nową ofertę
REKLAMA

TMS Brokers poinformował, że wprowadza do oferty bezprowizyjne zakupy akcji spółek notowanych na nowojorskiej giełdzie. Użytkownicy mogą je kupować za pośrednictwem platformy tradingowej MT5, a także specjalnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej, którą z tej okazji odświeżono.

REKLAMA

Udostępniamy wygodne narzędzie do nabywania akcji ponad 1600 spółek z amerykańskich giełd z notowaniami na żywo i to nie koniec nowości

– poinformował Marcin Niewiadomski, prezes Domu Maklerskiego TMS Brokers.

Jak ujawnia, wprowadzenie amerykańskich akcji do oferty TMS to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie klientów.

Poszerzenie oferty realizuje strategię spółki i jest związana z rozwojem u boku przyszłego inwestora OANDA Group

– wskazał prezes TMS Brokers.
undefined

W komunikacie przesłanym do redakcji czytamy, że TMS jest jednym z pierwszych biur maklerskich na polskim rynku, które umożliwiło bezprowizyjne inwestowanie w akcje z najpopularniejszych amerykańskich giełd dla rachunków pieniężnych prowadzonych w PLN i EUR. Oferta 0 zł prowizji jest dostępna zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów brokera.

Bezprowizyjne zakupy akcji przez apkę TMS Brokers

Piotr Kardasz, dyrektor marketingu i kierownik ds. rozwoju mobile, przekonuje, że aplikacja na smartfony została tak zaprojektowana, by umożliwić szybki i intuicyjne zakupy.

Pobierając aplikację mobilną TMS Brokers, użytkownicy zyskują nie tylko możliwość otwarcia konta do inwestowania na kontraktach CFD, ale mogą też otworzyć konto akcyjne i handlować, przeglądać, a także analizować wykresy notowań na żywo ponad 1600 akcji amerykańskich

– wyjaśnia.

Użytkownicy zyskują przy tym zaawansowaną wyszukiwarkę spółek oraz możliwość wygodnego filtrowania, m.in. po kapitalizacji i wolumenie transakcji.

By ułatwić klientom wybór, stworzyliśmy stale uaktualniane listy spółek z potencjałem, posortowane w kategorie tj. #StayHome czy według spółek, w które inwestuje Warren Buffet

– wskazuje Piotr Kardasz.

Multi asset w TMS Brokers

Prezes Marcin Niewiadomski zapowiada, że TMS Brokers dalej będzie stawiał na poszerzenie oferty, tak by zadowolić różne grupy inwestorów. Na platformach transakcyjnych TMS można obecnie handlować na kilku tysiącach instrumentów.

REKLAMA

Ta liczba na pewno zwiększy się o kolejne akcje czy ETF-y z innych giełd. Zamierzamy również wzbogacić coraz bardziej popularną klasę aktywów CFD na akcje. Chcemy mieć wiele atrakcyjnych pod względem kosztów nabycia klas aktywów

– zapowiada prezes Marcin Niewiadomski.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA