menu
Biznes
Praca IT
Blog
Najnowsze
Biznes
Energetyka
Gospodarka
Obserwator Finansowy
Pieniądze
Prawo
Praca
Transport
Zakupy
Zdrowie
Poradniki
Tech
Technika
Sprzęt
Oprogramowanie
Gry
Foto
Social Media
Militaria
Nauka
RTV
Kosmos
Poradniki
Na topie
Rozrywka
Najnowsze
Seriale
Filmy
VOD
Netflix
Disney+
HBO Max
SkyShowtime
Canal+
Co obejrzeć?
Gry
Media
TV
Książki
Audiobooki
Komiksy
Dzieje się
Dramy
Horrory
Popularne seriale
Autoblog
Wiadomości
Testy
Auta używane
Porady
Klasyki
Ciekawostki
Przegląd rynku
SW+
Kontakt
bessa
Dlaczego giełda w Warszawie jest najgorsza na świecie? Wcale nie przez wojnę: w Moskwie i Kijowie radzą sobie lepiej
Warszawska giełda papierów wartościowych jest w tym roku jedną z najgorszych, a według niektórych absolutnie najgorszą giełdą akcji na świecie. To wbrew pozorom nie tak łatwo sprawdzić, bo nie wiadomo czy liczyć tylko te znane i liczące się rynki, czy też absolutnie wszystkie, z najbardziej egzotycznymi włącznie. Poza tym to zależy też od tego czy liczymy zmiany w walucie lokalnej, czy przeliczamy je na dolary. Jeśli chodzi o walutę lokalną i rynki powszechnie znane inwestorom, to jesteśmy bezapelacyjnie najgorsi.
08.09.2022 05:51
Tłuste lata przed bessą. Polskie startupy i fundusze stanęły w obliczu efektownej katastrofy
Jeśli płynnej kontynuacji po zakończeniu programów publicznych nie będzie, przestój w dopływie kapitału doprowadzi do szybkiego i znaczącego załamania rynku – mówi Bizblog.pl Szymon Janiak. Jego fundusz zamknął niedawno inwestycję w ogarniętej wojną Ukrainie.
09.05.2022 09:22