REKLAMA
  1. bizblog
  2. Energetyka

Sklep PGG kusi wyprzedażą magazynów. Wystawia do sprzedaży wyjątkowy opał

Promocyjne ceny, pozwalające zaoszczędzić nawet 2000 zł na drugim zamówieniu, częściowo gratisowy transport, odroczona płatność - tak w ostatnich tygodniach sklep PGG stara się być frontem do klienta. Ale chyba dalej sprzedaż nie idzie, tak jak sobie to wyobrażają w górniczej spółce, dlatego zdecydowano się na kolejny ukłon w stronę kupujących. I oferowane są produkty, których PGG posiada w ograniczonych ilościach. Jaki dokładnie? No właśnie…

28.07.2023
10:58
cena-wegla-w-Europie-najwyzsza-od-pol-roku
REKLAMA

Workowany ekogroszek w sklepie PGG kupimy za 1770 zł za tonę, ale ten sprzedawany luzem jest już od 1520 zł. Obecnie naprawdę bardzo trudno kupić taniej. Nawet inne spółki wydobywcze mają droższy ekogroszek. Tauron Wydobycie sprzedaje tonę luzem za 1649 zł albo od 1799 zł workowany. Z kolei Węglokoks Kraj oferuje Ekogroszek Skarbek za 1968 zł (luzem) lub 2091 zł (workowany). Można więc przypuszczać, że kto jak kto ale sklep PGG na brak klientów za bardzo nie może narzekać. No chyba, że jednak mamy do czynienia z sytuacją, o której od tygodni mówią związkowcy górniczy i węgla na rynku teraz jest tak dużo, że nawet krajowa energetyka wybiera ten tańszy, z importu. Wtedy trzeba byłoby o klienta mocno walczyć. I sklep PGG dokładnie to robi, co chwilę dorzucając nową przynętę.

REKLAMA

Sklep PGG sprzedaje magazynowe resztki

Tym razem może chodzić o ceniony przez klientów asortyment, który jednak nie pojawia się na wirtualnych sklepowych półkach (albo dzieje się to bardzo rzadko), ze względu na jego ograniczone ilości. I teraz sklep PGG będzie miał te wyjątkowe produkty w czasowej ofercie. Trzeba będzie ich pilnować z zegarkiem w ręku. 

Okresowo o godzinie 10.00 na półkę sklepową Sklepu Internetowego będą wystawione produkty, które Polska Grupa Górnicza S.A. posiada w ograniczonych ilościach – ostatnie dostępne sztuki magazynowe na wybranych składach KDW - informuje PGG.

Jakie to białe kruki oferuje spółka, dokładnie nie wiadomo. Jak tylko się dowiemy, uzupełnimy materiał.

W czasie składania zamówienie na te produkty - na etapie wyboru konkretnego KDW - dostępne będą tylko te składy, które jeszcze posiadają wybrany sortyment na stanie. Te zakupy nie mogą być objęte promocją Drugie Tyle Węgla.

Promocja tylko do końca miesiąca

REKLAMA

Na razie za to nie ma ani słowa o tym, że promocja Drugie Tyle Węgla potrwa dłużej. Tym samym obowiązuje jeszcze raptem kilka dni - do końca miesiąca. W jej ramach drugie zamówienie (do 5 ton) jest tańsze o 400 zł na każdej tonie. Na potrzeby tej promocji PGG przeznaczyła 300 tys. ton węgla.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA