REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Z nową funkcją Revoluta nie zmartwią cię spóźniające się samoloty

Jeśli Twój lot będzie opóźniony o godzinę, Revolut zaoferuje darmowy wstęp do lotniskowego saloniku.

31.01.2020
18:19
Z nową funkcją Revoluta nie zmartwią cię spóźniające się samoloty
REKLAMA

Opóźnienie samolotu to jedna z gorszych rzeczy, jakie mogą przytrafić się w trakcie podróży. Zwłaszcza jeśli mamy przesiadkę i musimy zdążyć na kolejny samolot. Revolut będzie w stanie nieco osłodzić oczekiwanie na lot.

REKLAMA

Revolut wprowadza darmowy dostęp do saloników lotniskowych w trakcie opóźnienia lotu

Aby cieszyć się darmowym wejściem do saloniku, należy wprowadzić dane lotu w aplikacji. W momencie, gdy jego spóźnienie przekroczy 60 minut, otrzymamy darmową wejściówkę.

Usługa działa tak samo niezależnie od linii lotniczych czy klasy podróży. Przy jej wprowadzaniu Revolut współpracuje z firmą Collinson, zajmującą się benefitami i programami lojalnościowymi. W jej ofercie znajdziemy tysiąc saloników lotniskowych, na 500 lotniskach, w 100 krajach.

Roll-out nowej funkcji jest zaplanowany na ostatni dzień stycznia

Nie dotyczy jednak wszystkich użytkowników, a jedynie tych, korzystających z planu Premium lub Metal. Ci pierwsi będą mogli dodatkowo, nieodpłatnie, zaprosić do saloniku jedną osobę towarzyszącą, a drudzy troje współtowarzyszy podróży.

Salonik zaoferuje im dostęp do darmowych przekąsek oraz napojów, internetu, prasy i odpoczynek od zatłoczonej hali wylotów.

Oferta dla osób, które dużo podróżują

REKLAMA

Co roku opóźnione o co najmniej 30 minut są blisko 4 mln lotów. Prawdopodobieństwo, że trafi na nas jest więc dość duże. Z drugiej strony, jeśli opóźnienie będzie oscylowało wokół godziny, wycieczka do saloniku może się nie opłacać, np. jeśli znajduje się on na drugim końcu lotniska. Co innego w przypadku dłuższych opóźnień. Tu należy również pamiętać, że pasażerowie mogą ubiegać się o odszkodowanie jeśli opóźnienie wynosi powyżej 3 godzin.

Wprowadzenie takiej usługi, to świetny krok ze strony Revoluta. aplikacja stała się przecież znana w Polsce jako super-pomocna w trakcie podróży. Od początku oferowała dobre kursy wymiany i wygodę. Za zwiększone limity wypłat z bankomatów i dostęp do saloników trzeba jednak zapłacić. Plan Premium kosztuje 29,99 zł/mc, a Metal 49,99 zł/mc.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA