InPost zabił rynek wynikami. Rafał Brzoska pochwalił się rekordowym kwartałem, na giełdzie fiesta
InPost pochwalił się w czwartek wynikami finansowymi za drugi kwartał 2022 r. Jak podkreślił na konferencji prasowej prezes Rafał Brzoska, spółka ma za sobą rekordowe trzy miesiące. Na giełdzie w Amsterdamie, gdzie InPost jest notowany akcje spółki drożały o ponad 11 proc.
REKLAMA
