REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Promocja na narzędzia. Netto kusi ofertą majsterkowiczów

Jeśli ktoś szykuje się na wiosenne porządki, remonty lub po prostu lubi majsterkować, może załapać się na niezłą promocję w sklepach Netto. Sieć właśnie ogłosił obniżkę cen elektronarzędzi.

16.03.2023
17:43
Promocja na narzędzia. Netto kusi ofertą majsterkowiczów
REKLAMA

Sieć Netto kusi majsterkowiczów 30-proc. promocją na elektronarzędzia. W dyskoncie znajdziemy rabaty na całą gamę narzędzi z serii Techliner - od szlifierek, po wyrzynarki aż po wiertarki udarowe.

REKLAMA

Co znalazło się w promocji?

W najnowszej ofercie sieci dyskontów można znaleźć w promocji np. rozbudowany zestaw narzędzi Techliner składający się z: klucza udarowego z nasadkami (17,19,21 i 23mm), wiertarko-wkrętarki i akumulatora. Wszystko w kompaktowej walizce w cenie 265 zł (cena pierwotna to 379 zł). Natomiast wiertarko-wkrętarka wyposażona w poręczny uchwyt, lampę LED i 2 poziomy obrotów silnika jest dostępna za 69 zł.

Przydatne narzędzia znajdą w sklepie również osoby, które planują np. odświeżyć na wiosnę taras lub meble ogrodowe: szlifierkę mimośrodową za 99 zł (zamiast 149 zł), w zestawie z tarczą ścierną o ziarnie 120 (mocowaną na rzep), złączka do zasysania odpadów oraz worek na kurz. Urządzenie jest kompatybilne z akumulatorami serii 20V.

 class="wp-image-2077180"

Elektronarzędzia dla profesjonalistów

REKLAMA

Netto wskazuje, że nie tylko laicy zaopatrzą się w narzędzia, ale również profesjonaliści mogą uzupełnić lub wyposażyć swoje warsztaty, bo w promocji można dostać młotowiertarkę Techliner z kompletem wierteł i bitów do wkręcania. Urządzenie łączy w sobie funkcję klasycznej wiertarki udarowej (stosowanej do betonu czy cegły) oraz wkrętarki (do metalu i drewna). Narzędzia są dostępne są za 125 zł (zamiast 179 zł). Oferta narzędzi obejmuje również wyrzynarkę akumulatorową i szlifierkę kątową 1200W Techliner za 99 zł.

Oferta na narzędzia w Netto potrwa do 22 marca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA