1. bizblog
  2. Biznes

Konto walutowe i kantor zawsze pod ręką. Wystarczy bankowość mobilna lub internetowa

Lokowanie produktu

Dzisiaj biznes już nie ma żadnych granic. Liczy się produkt, usługa, realizacja celów. Wtedy ekspansja może nie mieć granic. Tylko trzeba pamiętać o drobnym szczególe. To firmowe konto walutowe, które z pewnością pomoże otworzyć biznesowe drzwi na cały świat. Santander Bank Polska nie tylko oferuje takie rozwiazanie, ale też zachęca swoich klientów do korzystania z Kantoru Santander, który dzięki bankowości mobilnej lub internetowej ma się cały czas pod ręką.

21.12.2022
8:23
konto-walutowe-od-Santander-Bank-Polska

Dzisiaj biznes prowadzony jest na zupełnie innych zasadach niż jeszcze kilkanaście lat temu. Nikogo już za bardzo nie dziwią czy to zagraniczne magazyny, czy walutowe transakcje. Bo też, żeby utrzymać się na powierzchni i to z sukcesem, trzeba działać szeroko, bez kompleksów, nie bojąc się nowych wyzwań. A w takim przypadku dobrze zawczasu portfel mieć wypełniony nie tylko złotówkami, ale też innymi walutami. I wcale w tym celu nie trzeba zagłębiać się w realia rynku walutowego, wystarczy skorzystać z oferty Santander Bank Polska.

Firmowe konto walutowe w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska proponuje prowadzenie firmowego konta walutowego w aż 17 walutach. To m.in. euro, dolar amerykański, funt brytyjski, czy frank szwajcarski. W przypadku pozostałych 13 (m.in. korona czeska, korona norweska, a także dolar kanadyjski) niezbędna jest pozytywna opinia Santander Bank Polska. Takie konto można utworzyć w oddziale, po rozmowie z konsultantem lub online. Wtedy musimy zalogować się do swojej bankowości internetowej i wejść w zakładkę oferta banku a następnie wybrać opcję rachunki dodatkowe. Potem wybieramy konto z listy i gotowe. Możemy też zamówić do tego konta kartę Visa Business euro, którą Santander Bank Polska przyśle pocztą na adres korespondencyjny.

Firmowe konto walutowe od Santander Bank Polska to 0 zł za prowadzenie jednego rachunku, o ile założone jest też Konto Firmowe Godne Polecenia. Za więcej kont też zapłacimy 0 zł, w przypadku posiadania Konta Firmowego Godnego Polecenia Premium. Firmowe konto walutowe Santander Bank Polska daje również bezpłatny dostęp do portalu Santander Trade. Tu zaś mamy dostęp do informacji handlowej ze 185 krajami, do bazy danych importerów oraz eksporterów z wybranych branż gospodarki. Znajdziemy tutaj również ponad milion ofert i przetargów z całego świata. Uzupełnieniem są aktualne informacje o targach i wystawach w różnych krajach.

Kantor walutowy w telefonie

Jedną z istotniejszych korzyści prowadzenia firmowego konta walutowego w Santander Bank Polska jest też możliwość korzystania z Kantoru Santander/eFX dla firm, co pozwala szybko i wygodnie wymieniać waluty w bankowości internetowej i mobilnej. Co trzeba zrobić, żeby zacząć z tego korzystać? To banalnie proste. Posiadający firmowe konto walutowe w Santander Bank Polska muszą w tym celu zalogować się do swojej bankowości internetowej lub mobilnej i wejść w zakładkę Kantor Santander/eFX. Następnie wybieramy walutę, którą chcemy handlować, uzupełniamy dane i wykonujemy transakcję, potwierdzając ją w ciągu 15 sekund. Możemy w tym miejscu także dokonać zlecenia kursowego planowanego i warunkowego oraz ustawić powiadomienia alert, jeśli waluta uzyska kurs, który wcześniej klient ustawił.

*Materiał powstał przy współpracy z Santander Bank Polska

Lokowanie produktu
Najnowsze