REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Happy Hours w Lidlu. Codziennie dwie godziny dodatkowych promocji

Lidl Polska ogłosił nową promocję. Klienci sklepu będą mogli wziąć udział w rozszerzonym programie oszczędnościowym. A co to oznacza? Więcej kasy w portfelu. Trzeba jednak uważać, bo jest i haczyk, kto nie zmieści się w konkretnych godzinach, wyjdzie jak Zabłocki na mydle.

12.04.2023
17:28
lidl-polska-najtanszy sklep w PL
REKLAMA

Dyskont wystartował z nową promocją. Klienci sklepu posiadający aplikację Lidl Plus, będą mogli codziennie od poniedziałku do piątku korzystać z dodatkowych rabatów.

REKLAMA

Dwie godziny dodatkowych promocji

Nowa akcja jest realizowana w ramach „Lidlowego Programu Oszczędnościowego”. Pozwala ona klientom skorzystać z dodatkowych promocji. Zasada jest prosta, ten kto chce zyskać na dodatkowych rabatach, będzie musiał zaplanować zakupy od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-13.00.

Dzięki regularnym godzinom, odwiedzający sklepy Lidl będą mogli zaplanować zakupy i kupować produkty w niższych cenach - wyjaśnia dyskonter w komunikacie.

Zasady działania akcji promocyjnej

REKLAMA

Klienci zainteresowani promocją muszą uruchomić aplikację Lidl Plus lub wejść na stronę internetową sklepu www.lidl.pl. Ważne, by zrobili to w podanych dniach i godzinach, w których działa promocja Happy Hours, inaczej nici z promocji.

Jak obiecuje Lidl, na klientów codziennie będą czekać nowe rabaty.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA