REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Gigant przejmuje startup z Lublina. To olbrzymia szansa dla Polaków

TribePerk zajmuje się procesami w świecie HR, takimi jak np. płace. Celuje w firmy, które nie mogą sobie pozwolić na duże inwestycje w cyfrowe platformy. Teraz wejdzie w skład większej korporacji, co pozwoli na dotarcie do szerszego grona klientów. (Na zdj. Błażej Bereta, Kamil Starczak, Marcin Postek, Łukasz Dzwoniarski z TribePerk i Nico Bogaerts z SD Worx).

31.05.2024
22:03
Gigant przejmuje startup z Lublina. To olbrzymia szansa dla Polaków
REKLAMA

TribePerk to lubelska firma rozwijająca platformę SaaS dla usług płacowo-kadrowych. Jej rozwiązania wspierają firmy zatrudniające do 200 osób, które chcą zdigitalizować wewnętrzne procesy HR. System pozwala zarządzać urlopami i śledzić nieobecności, monitorować przepracowane godziny i generować umowy dla nowych pracowników.

REKLAMA

Upraszczamy procesy i oszczędzamy czas wszystkich stron zaangażowanych w proces płacowy
– pracowników, pracodawców i specjalistów ds. płac. Wszystkie informacje kadrowe i płacowe są dostępne na jednej, łatwej w obsłudze platformie, a dzięki ich płynnemu przepływowi między kilkoma modułami nie ma potrzeby ręcznego gromadzenia danych. Wreszcie, co nie mniej ważne, dzięki automatyzacji możemy oferować kompleksowe usługi w bardzo konkurencyjnych cenach – wyjaśnia Błażej Bereta, CEO TribePerk.

W zeszłym tygodniu polska firma trafiła pod skrzydła większego gracza z zachodu Europy.

SD Worx przejmuje TribePerk

SD Worx to międzynarodowa firma pochodząca z krajów Beneluksu, która na rynku działa od ponad 75 lat. Dziś koncentruje się na dostarczaniu korporacyjnych rozwiązań HR. Większe firmy mogą sobie pozwolić na inwestycję w rozwiązania SAP. TribePerk natomiast przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Jesteśmy w pełni chmurowym SaaS-em działającym na zasadzie „out of the box” tzn. z zestawem gotowych i intuicyjnych funkcji spełniających wymagania większości firm zatrudniających do kilkuset osób, i którego wdrożenie następuje często nawet w ciągu kilku dni - mówi Błażej Bereta w rozmowie z Bizblogiem.

 class="wp-image-2483965"

Dzięki przejęciu przez większego gracza Polacy będą mieli dostęp do szerszych zasobów większej organizacji. Ma to im pozwolić na szybszy rozwój pod kątem biznesowym i technologicznym.

Czytaj więcej o polskich firmach:

Mamy gotową roadmapę funkcji, dzięki którym procesy kadrowo-płacowe prowadzone za pośrednictwem TribePerk będą jeszcze bardziej zautomatyzowane, a platforma będzie gotowa do obsługi coraz większych firm zatrudniających do tysiąca osób - dodaje Błażej Bereta.

Polska technologia będzie dalej rozwijana

Co ciekawe, firma nie planowała sprzedaży na tak wczesnym etapie.

REKLAMA

Po rozpoczęciu rozmów z SD Worx uznaliśmy, że jest to idealny „match” dla TribePerk. Wierzymy w ich wizję budowy europejskiego lidera branży kadrowo-płacowej i chcieliśmy stać się częścią tej historii - dodaje Bereta.

W przyszłości firma będzie się skupiała na rynku polskim, gdzie widzi sporo niezagospodarowanego potencjału.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA