REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Elektryczny rower z Lidla zdeklasował ceną hit z Biedronki. To niemal 2 tys. zł

Wiosna za pasem, a zatem wszyscy zaczynają myśleć o wycieczkach i częstszym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Taki klimacik czuć też w sklepach. W zeszłym roku Biedronka oferowała rower elektryczny, teraz w Lidlu można dorwać elektryka w jeszcze lepszej cenie. Różnica to prawie 2 tys. zł.

08.03.2023
19:04
lidl-polska-najtanszy sklep w PL
REKLAMA

Wiosna to czas, gdy w końcu możemy odetchnąć pełną piersią i poczuć zapach budzącej się natury. Można również zapomnieć o ubieraniu się „na cebulkę” i wieczorach spędzanych pod kocem. Polacy coraz częściej każdą wolną chwilę spędzają aktywnie na łonie natury i chętnie sięgają po elektryczne rowery. Nie dziwi więc, że Lidl wyszedł im na przeciw z nowym produktem w ofercie.

REKLAMA

Elektryki z Lidla tańsze od Biedronkowych prawie o 2 tys. zł

Lidl w swoim sklepie internetowym sprzedaje składany rower elektryczny Z101, 20’’ Zündapp. To kolejny elektryk, który zagościł w ofercie dyskontów.

W zeszłym roku elektryki umieściła Biedronka w swoim sklepie internetowym Biedronka Home za 5299 zł. Ten z Lidla jest natomiast tańszy o 1700 zł i kosztuje 3599,00 zł. Na pierwszy rzut oka widać różnicę w umieszczeniu akumulatora i wielkości opon, ale można zaryzykować stwierdzenie, że design i parametry są bardzo podobne, ale ocenę zostawiamy dla tych, co faktycznie się znają. Tu możecie zobaczyć test elektryka z Biedronki.

Biedronkowy składany rower elektryczny JOBOBIKE ma 16,5' koła oraz zasięg do 60 km na jednym ładowaniu. Elektryk, również składany, od Lidla, ma natomiast 20' koła, a zasięg w zależności od stylu jazdy to ok. 35 do 65 km.

 class="wp-image-2066857"

Oprócz elektryka Lidl przygotował jeszcze inną opcję dla lubiących trochę się napocić. Na stronie internetowej sklepu można zakupić rower miejski Z700, 28"Zündapp w cenie 1399 zł. Czy zatem dyskontowe elektryki są warte swojej ceny? A może warto pozostać przy tradycyjnej opcji?

Rowerowy zawrót głowy, czyli akcesoria dla laików i profesjonalistów

W wiosenne ofercie sklepu jest w czym wybierać i nie trzeba wykładać grubych pieniędzy. Wielbiciele gadżetów i akcesoriów dla profesjonalnych cyklistów oraz amatorów dwóch kółek również znajdą coś dla siebie.

Można znaleźć np. stojak montażowy marki Crivit (179 zł/1 zestaw), preparaty do pielęgnacji roweru Parkside (14,99 zł/ 1 opak.) oraz pompkę z manometrem Crivit (44,99 zł/ 1 zestaw). Wśród rowerowych gadżetów w sklepie są również: bidon lub uchwyt rowerowy na smartfon Crivit (19,99 zł/1 zestaw), czy siodełko marki Wittkop (49,99 zł/ 1 szt.), jak zapewnia sklep: dopasowujące się do ciała i zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza. Osoby jeżdżące na rowerze po zmroku, mogą zaopatrzyć się też w nakładkę na siodełko rowerowe Crivitz paskami odblaskowymi (24,99 zł/1 szt.) oraz zestaw rowerowych lampek LED Crivit (79,90 zł/ 1 zestaw).

Moda rowerowa też w dobrej cenie

REKLAMA

Oprócz rowerów i akcesoriów, w Lidlu można się też zaopatrzyć w specjalistyczną odzież. Np. męska kurtka rowerowa Crivit z odblaskowymi elementami, wiatro- i wodoszczelna, kosztuje 119zł/1szt. Z kolei kask rowerowy Crivit można nabyć za 79,90 zł/ 1 szt.

Jesteśmy ciekawi, jaką odpowiedź na ofertę Lidla, będzie miała Biedronka.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA