REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Cyber Geeks stawia na ekspansję. Magicy technicy od Cinkciarz.pl chcą ostro zawalczyć o klientów

Cyber Geeks pracujący do tej pory przede wszystkim na rzecz spółek Conotoxia Holding, właściciela Cinkciarz.pl, zapowiada ekspansję. Software house zamierza nową ofertą przyciągnąć klientów zewnętrznych.

06.03.2023
14:47
Cyber Geeks stawia na ekspansję. Magicy technicy od Cinkciarz.pl chcą ostro zawalczyć o klientów
REKLAMA

Cyber Geeks ma doświadczenie w tworzeniu architektury systemów, rozwiązań chmurowych, aplikacji mobilnych i webowych i otoczenia formalno-prawnego usług finansowych. Wystarczy spojrzeć na zakres działań, które wykorzystano na potrzeby fintechu Cinkciarz.pl.

REKLAMA

Dział technologiczny Cinkciarz.pl to już 12 lat doświadczenia, 130 ekspertów, 150 wytworzonych i wdrożonych systemów IT oraz 9 tys. wdrożeń produkcyjnych rocznie. Teraz Cyber Geeks chce pozyskiwać klientów spoza holdingu Conotoxia Holding.

Cyber Geeks oferuje rozwiązania nie tylko dla branży finansowej

CEO Andrzej Arendt, zapewnia, że Cyber Geeks to zaprawiony w boju zespół, specjalizujący się w rozwiązaniach dla branży finansowej fintech i regtech, ale także zapewniający wsparcie ekspertów prawnych w dziedzinie AML, RODO i compliance.

Doświadczenie oraz wiedza biznesowa i techniczna – właśnie takie know-how jest główną wartością naszej spółki. Pracujemy zwinnie, a we współpracy stawiamy na relacje partnerskie oraz poznanie i słuchanie potrzeb klienta – przekonuje CEO Cyber Geeks.

Jak zapewnia, jego zespół spełnia najwyższe standardy technologiczne oraz dba o wszelkie aspekty formalne realizowanych projektów.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania od pomysłu, poprzez opracowanie prawne, aż po działający produkt i jego utrzymanie. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z technologicznymi ambicjami, nie tylko z branży finansowej – zachęca Andrzej Arendt, CEO Cyber Geeks.

Jakie technologie wykorzystują specjaliści Cyber Geeks?

REKLAMA

Rozwiązania stosowane przez Cyber Geeks obejmują dziesiątki języków, platform, metodyk i narzędzi:

  • języki i frameworki: Java, C#, PHP, Kotlin, Swift, JavaScript, CSS, HTML, Python, SQL, Spring Boot, Quarkus, Angular, Symfony i inne
  • platformy: JVM, .Net, Android, iOS, GCP, AWS, Atlassian Cloud, MySQL, PostgreSQL, MS SQL, Mongo DB, Redis i inne
  • techniki: SCRUM, Agile, ITIL, Microservices, ASVS, SRE, CI/CD, DevOps, Infrastructure as a Code, Event storming, Domain-driven design
  • narzędzia: Git, Jira, Confluence, Jenkins, Octopus, Terraform, Ansible, Docker, Kubernetes, Liquibase, ELK, Zabbix i inne.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA