REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Bon na 50 zł do Żabki i 200 zł na konto. Jak zgarnąć taką kasę?

Jak zdobyć 50 zł, a nawet jeszcze więcej? Bank Pekao S.A. wraz z kartą Visa i siecią sklepów Żabka zachęca do otworzenia Konta Przekorzystnego z kartą debetową. Przy odrobinie szczęścia można zgarnąć łącznie aż 250 zł - w tym pierwsze 24 tys. osób otrzyma bon na 50 zł do sieci sklepów Żabka.

16.03.2023
18:59
Bon na 50 zł do Żabki i 200 zł na konto. Jak zgarnąć taką kasę?
REKLAMA

Nowa promocja to „Przekorzystnie z kartą Visa” i można skorzystać z niej do 15 maja 2023 r. Kto może wziąć w niej udział? Osoby, które w terminie od 1 stycznia 2021 do 15 marca 2023 roku nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku Pekao S.A. Oczywiście to dopiero wstęp warunków do uzyskania pieniędzy.

REKLAMA

Załóż konto, dostaniesz bon do spożywczaka

Aby przystąpić do akcji, należy założyć Konto Przekorzystne z kartą debetową Visa Banku Pekao S.A. oraz podpisać umowę o bankowość elektroniczną Pekao24, w tym aplikację PeoPay. Tyle potrzeba, aby zgarnąć 50 zł od Banku Pekao S.A. i bon na 50 zł do Żabki.

Promocją „Przekorzystnie z kartą Visa” rozpoczynamy współpracę z siecią sklepów Żabka. Chcemy być tam, gdzie są osoby młode, dla których innowacje i wygodne rozwiązania idą w parze. W ramach wspólnej akcji zwiększamy korzyści dla klientów, którzy otrzymują nawet do 250 złotych, w tym 50 złotych na zakupy w sieci Żabka i 200 zł na Konto Przekorzystne – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Te kolejne 150 zł można zyskać, gdy w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym zostało założone Konto Przekorzystne, wykona się co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych kartą Visa. Kwota 50 zł wpłynie na rachunek co miesiąc, termin zależy od dnia przystąpienia do promocji.

Młodzi skorzystają najbardziej

REKLAMA

Według danych w 2022 r. Bank Pekao S.A. pozyskał ponad 100 tys. nowych kont na selfie, czyli ponad dwa razy więcej niż rok wcześniej, z tego 54 proc. rachunków online zostało założonych przez osoby w wieku 18-26 lat.

Młodzi do 26. roku życia, jak wskazuje bank, mają w Pekao podwójną korzyść – po pierwsze korzystają bezwarunkowo bezpłatnie z Konta Przekorzystnego, karty i wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Po drugie – zyskują nagrody za założenie konta na selfie. Warunkiem jest zapewnienie comiesięcznego, jednorazowego wpływu na rachunek o wartości co najmniej 500 zł oraz dokonaniu w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną przez Bank Pekao S.A.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA