Wpadnij do Żabki ze śmieciami. W zamian są bonusy
Trzeba przyznać, że Żabka umie grać w zielone i dodatkowo potrafi zachęcić do akcji na rzecz planety również swoich klientów. Tym razem sieć postanowiła zbierać od klientów zużyte opakowania. Specjalnie ustawione do tego maszyny będą połykać śmieci, a w zamian odwdzięczą się bonusami. Żabka testuje nową akcję we wszystkich swoich sklepach, jednak tylko w jednym mieście w Polsce.

REKLAMA
