REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Nowa promocja Biedronki. Artykuły przemysłowe taniej o połowę, ale jest haczyk

Kupujesz co najmniej dwa towary przemysłowe i płacisz za nie połowę mniej. Taką promocję od czwartku do soboty wprowadziła właśnie Biedronka. Akcją objęte są nawet rowery, ale zanim pobiegniecie je kupić za pół ceny, jest pewien haczyk: limit rabatu na jednym paragonie wynosi 150 zł.

18.06.2020
10:02
Promocja w Biedronce. Towary przemysłowe taniej o połowę, ale rabat tylko do 150 zł
REKLAMA

Akcja trwa od 18 do 20 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Promocją objęte są takie artykuły jak sprzęt elektroniczny, narzędzia, zabawki, rowery, artykuły ogrodnicze, akcesoria samochodowe, sprzęt sportowy i kempingowy, artykuły papiernicze, produkty potrzebne do grilla, znicze czy artykuły dla zwierząt.

REKLAMA

Cieszymy się, że po raz kolejny nasza sieć może zaskoczyć klientów atrakcyjną ofertą. Zwłaszcza że dotyczy ona nie tylko produktów przydatnych latem, ale przez cały rok

- mówi Piotr Konopko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.
 class="wp-image-1180262"
REKLAMA

Niestety lista produktów wyłączonych z promocji jest dość długa i obejmuje produkty właśnie szczególnie „przydatne latem”, takie jak dmuchańce i inne zabawki do wody. Oprócz tego poza promocją są tekstylia, obuwie, bagaż, multimedia, książki, maseczki ochronne, grille, ekspresy do kawy, a także produkty marki Gatta, Carla Bonetti, Carlo Massimo.

Jak czytamy w regulaminie promocji, „dokonując jednoczesnego zakupu (na jednym paragonie) również innych produktów niż produkty promocyjne, uczestnik nie otrzyma na te inne produkty rabatu”. Największe ograniczenie polega jednak na tym, że maksymalna wysokość rabatu w ramach jednej transakcji (czyli na jednym paragonie) wynosi 150 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA