REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Program 500+. Bank da ci nawet 800+, jeśli skusisz się na promocję

300 zł z plusem. Tak nazywa się nowa promocja Banku Millennium. Plus jest nieprzypadkowy, bo żeby załapać się na dodatkowe 300 zł, trzeba złożyć wniosek o 500+ za pośrednictwem serwisu transakcyjnego. Warunków oczywiście jest więcej, ale cel jest jeden: zachęcić ludzi do założenia konta i to takiego, przez które realnie będzie płynąć gotówka.

19.06.2019
14:25
Program 500+. Bank zrobi ci nawet 800+, żebyś tylko otworzył konto
REKLAMA

Promocja obowiązuje już od poniedziałku, ale 300 zł premii bank wypłaci dopiero 30 listopada. W międzyczasie trzeba spełnić siedem warunków, pilnując w każdym przypadku ustalonych terminów. Jedna obsuwa i wypadamy z gry o 300 zł.

REKLAMA

Zobacz także:

Dla przeciętnego konsumenta regulamin promocji może być nieco onieśmielający, ale zaprawieni w bojach łowcy bankowych promocji zapewne nie będą kręcić nosem.

W rzeczywistości bank przewiduje dwie premie: podstawową 200 zł za założenie konta oraz dodatkową 100 zł za złożenie wniosku 500+. Niestety bez szans na te pieniądze są osoby, które mają już jakąkolwiek umowę z Millennium, czy nawet są tylko pełnomocnikami innego klienta banku.

Pierwszym krokiem jest założenie konta — wniosek trzeba złożyć najpóźniej do 26 lipca, a umowę podpisać do końca tego miesiąca. Do końca października trzeba też aktywować aplikację mobilną banku, ale przede wszystkim trzeba postarać się, by konto było regularnie zasilane pieniędzmi.

W sierpniu, wrześniu i październiku trzeba będzie zasilać nowo otwarte konto w taki sposób, aby suma wpływów w każdym z tych miesięcy wyniosła co najmniej 1000 zł. To jednak wciąż nie wystarczy: bank chce też, żeby w każdym z tych miesięcy dokonać płatności kartą lub kodem BLIK.

Jeśli uda się te wszystkie warunki spełnić, bank do 30 listopada przeleje nam na konto 200 zł.

Dodatkowa stówa

Zdobycie dodatkowej stówy także wymaga sporo zachodu. Do końca sierpnia trzeba założyć konto "360°Junior", a także za pośrednictwem systemu Millenet złożyć wniosek o świadczenie "Rodzina 500+". Do końca października na założone w ramach promocji konto musi wpłynąć co najmniej jedno świadczenie, ale trzeba też zasilić konto Junior kwotą nie mniejszą niż 100 zł.

 class="wp-image-944276"

Nie, to oczywiście jeszcze nie koniec. Jeśli posiadacz konta Junior ma co najmniej 13 lat, do końca października musi dokonać choćby jednej transakcji kartą lub BLIK-iem. I jeszcze jeden warunek; konto Junior musi pozostać aktywne do 30 listopada.

REKLAMA

Jeśli skrupulatnie wykonamy wszystko, o co ładnie prosi bank, w nagrodę do 30 listopada dostaniemy 100 zł na konto.

Od czego są jednak regulaminy. Bank zastrzega, że promocją objętych jest pierwszych 15 tys. kont.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA