REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

MediaMarkt wchodzi na Allegro. Na początek 2 tysiące ofert

Od początku kwietnia elektronikę z MediaMarkt będziemy mogli kupić przez Allegro. Oferta obejmie również markowe produkty dostępne na wyłączność w MediaMarkt.

31.03.2020
12:18
MediaMarkt na Allegro. Rusza oficjalny sklep na platformie e-commerce
REKLAMA

Media Markt i Allegro łączą siły. Na platformę, do działu elektroniki, mają trafić produkty takich marek jak Samsung, LG, Xiaomi, Asus, Bosch, Philips, Huawei, Beko, Electrolux czy GoPro.

REKLAMA

Oferta Media Markt będzie objęta darmową dostawą Allegro Smart!. Dzięki temu zakupiony sprzęt będzie można bez dodatkowych opłat odebrać od kuriera lub zamówić do pobliskiego Paczkomatu. Wkrótce zakupy będzie można odbierać w sieci punktów odbioru w ramach Allegro Smart! oraz w 88 sklepach MediaMarkt

Od teraz klienci na Allegro będą mogli wybierać z szerokiej gamy produktów popularnej elektroniki użytkowej z oferty MediaMarkt. Dzięki wejściu MediaMarkt na Allegro znajdą oni nie tylko produkty znanych marek, ale także marki własne MediaMarkt. Oferta na Allegro będzie obejmować także markowe produkty dostępne na wyłączność w MediaMarkt

- mówi Michał Iwanciw, dyrektor segmentu elektroniki użytkowej w Allegro.

Epidemia zamknęła sklepy stacjonarne

REKLAMA

Decyzja MediaMarkt jest tym ważniejsza, że sieć zdecydowała o zamknięciu swoich sklepów stacjonarnych w Polsce ze względu na szalejącą epidemię Covid-19. Przed nawiązaniem współpracy z Allegro zakupy można było robić wyłącznie za pomocą sklepu internetowego.

Przypomnijmy, że sieć uruchomiła niedawno usługę, dzięki której klienci dostali opcję dostawy, zakładającą dostawę w dniu zamówienia. MediaMarkt chwali się przy tym, że jest pierwszą siecią sklepów z elektroniką użytkową, która wprowadza tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA