1. bizblog
  2. Ubezpieczenia

Ubezpiecz samochody firmowe w LINK4

Lokowanie produktu

Jesteś przedsiębiorcą? W twojej firmie jest nie więcej niż 20 samochodów?  Teraz swoją mini flotę możesz ubezpieczyć w LINK4. W ich dowodach rejestracyjnych widnieje nie PESEL, a numer NIP? A może masz auto w leasingu? Ubezpiecz firmowe auto w LINK4.

12.10.2020
15:19
LINK4-auto-firmowe
Advertisement

W ramach pakietu Mini flota można kupić zarówno OC, jak OC+AC. Pakiet OC dla mini flot gwarantuje - w przypadku kradzieży auta lub wypadku - samochód zastępczy na 3 dni. Ubezpieczyciel zapewnia też pomoc drogową średnio w 30 minut od zgłoszenia, naprawę samochodu na miejscu lub holowanie do 100 km, pomoc informacyjną 24h/dobę oraz wymianę uszkodzonego koła na miejscu lub w naprawę opony w warsztacie. W LINK4 można kupić OC krótkoterminowe, idealne dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą polegającą na kupnie i sprzedaży pojazdów np. komisy, które mogą nabyć OC na 30 dni. 

LINK4 pozwala wybrać warsztat do naprawy

Natomiast OC/AC dla firmowego samochodu wyróżnia cały szereg wyjątkowo praktycznych funkcjonalności. Począwszy od tego, że zawierając umowę  ubezpieczony ma wybór, czy w razie wypadku naprawiać auto w wybranym przez siebie warsztacie autoryzowanym i rozliczyć się z ubezpieczycielem na podstawie faktur czy skorzystać z warsztatu proponowanego przez LINK4.  Ponadto franszyza redukcyjna w przypadku kradzieży wynosi w LINK4 zawsze 0 zł. To znaczy, że LINK4 nie pomniejszy wypłaconego odszkodowania. W LINK4 nie jest także stosowana amortyzacja części. To znaczy LINK4 całkowicie pomija proces zużywania się części auta ubezpieczonego w pakiecie mini floty i wypłaca odszkodowanie jak za części nowe.

Na uwagę zasługuje też odnawialna suma ubezpieczenia w cenie ubezpieczenia co oznacza, że nawet jeśli – po szkodzie – LINK4 wypłaci odszkodowanie, to jego wysokość nie pomniejszy wartości samochodu w przypadku kolejnej szkody. Nie ma więc potrzeby doubezpieczania samochodu po szkodzie. Stanie się to automatycznie i bez ponoszenia dodatkowych opłat. Ubezpieczenie AC Mini flota może też – po dokupieniu tej opcji – objąć ochroną również przewożony autem prywatny bagaż i ładunek. 

Dla przedsiębiorców chcących kupić pakiet Mini flota uruchomiony został specjalny numer telefonu 668 444 444, a także adres e-mail: biznes@link4.pl

Tekst powstał we współpracy z LINK4

Lokowanie produktu
Najnowsze