REKLAMA
 1. bizblog
 2. Zakupy

Promocja w Lidlu. Rzucą towar w supercenie. A dodatkową atrakcją będzie... loteria

W poniedziałek 17 czerwca w sklepach Lidla pojawią się gry na konsole Xbox One i PlayStation 4 w promocyjnych cenach. Lista obejmuje 9 tytułów, ale jest jeden problem. O tym, czy dana produkcja będzie dostępna w placówce koło naszego domu będziemy musieli dowiadywać się na własną rękę. To właśnie owa loteria, o której mowa w tytule.

12.06.2019
11:24
hałdy górnicze sklep Lidl
REKLAMA

Tak wygląda lista pozycji, które od poniedziałku będziemy mogli znaleźć w sklepach Lidla:

REKLAMA
 • Soul Calibur 6 na PS4 lub Xbox One za 159 zł
 • Lego. Marvel Avengers na PS4 za 59 zł
 • Deus Ex. Mankind Divided na PS4 za 59 zł
 • Call of Duty: Black Ops 4 na PS4 lub Xbox One za 159 zł
 • Project Cars 2 na PS4 za 99 zł
 • Call Of Duty: World War II na PS4 za 119 zł
 • Sonic Forces na PS4 za 69,99 zł
 • Shadow of The Tomb Raider na PS4 lub Xbox One za 129 zł
 • Lego. DC Villains na PS4 za 149 zł

Zobacz także:

Promocja ma potrwać okrągły tydzień. Jeżeli nastawiamy się na konkretny tytuł, warto udać się do sklepu jak najwcześniej. Tym bardziej, że Lidl nie informuje, w których placówkach znajdziemy jakie tytuły. O tym, czy wystarczy nam spacer do najbliższego sklepy trzeba się będzie przekonać samemu – stawiając się osobiście lub wysyłając maila z zapytaniem o dostępność przez formularz kontaktowy.

Gry w Lidlu, ale też w internecie.

Żeby się upewnić wpisałem frazę Lego. Marvel Avengers w Google. Okazało się, że całkowicie oficjalnie możemy je nabyć za… 43 zł w jednym ze sklepów z elektroniką To o kilkanaście złotych taniej, niż w promocji Lidla. Co tylko pokazuje, że przed rzuceniem się w wir zakupów warto upewnić się, że cena rzeczywiście jest tak atrakcyjną na jaką wygląda.

Robot i wentylator w okazyjnej cenie.

REKLAMA

Poza grami, od środy w Lidlu pojawi się też robot sprzątający Silvercrest za niecałe 500 zł i - uwaga, uwaga - wentylator za niespełna 90 zł. Warte rozważenia, biorąc pod uwagę, że w tym roku szykuje nam się rekordowa liczba tropikalnych nocy.

Jeżeli nie uda wam się upolować ulubionej gry, nic straconego. Całkiem możliwe, że w przyszłości pojawi się po raz kolejny. Dyskont organizuje takie akcje co pewien czas – o jedne z nich pisaliśmy w grudniu 2018 roku. Wtedy do kupienia był m.in. Soulcalibur VI i Shadow of the Tomb Rider.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA