REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Kup teraz, zapłać później w RTV Euro AGD

Jeden z największych sklepów z elektroniką w Polsce zmienia dostawcę płatności odroczonych. Wcześniej korzystał z Twisto.

08.03.2022
7:22
Kup teraz, zapłać później w RTV Euro AGD. Z PayPo klienci zapłacą do 30 dni później
REKLAMA

Kupujący w sklepach internetowych euro.com.pl i oleole.pl mogą płacić za sprzęt nawet po miesiącu albo rozłożyć płatność na raty. Ta metoda rozliczeń zyskuje coraz większą popularność, gdyż oferuje klientom wygodę i większe bezpieczeństwo.

REKLAMA

Konsumenci mogą przetestować sprzęt w domowym zaciszu i odesłać jeśli wykryją w nim jakieś wady fabryczne. Ma to szczególnie duże znaczenie w kontekście zakupów techniki. Gadżety miewają bowiem wygórowane ceny. Tylko na elektronikę Polacy wydają 30 mld zł rocznie.

PayPo chwali się pozyskaniem 700 tys. klientów.

Dobicie do tej granicy zajęło warszawskiemu startupowi blisko 5 lat. W tym czasie fintech przeprocesował 7 mln transakcji o wartość przeszło półtora miliarda złotych.

Integracja z RTV Euro AGD może przyspieszyć rozwój firmy, która na swoim koncie ma już współpracę z ponad 25 tys. sklepów. Poważnym graczem na naszym rynku jest również Twisto. Do jednych z ostatnich wdrożeń czeskiej firmy należą m.in. e-comerce'y Pyszne.pl i Orsay.

Polski rynek BNPL ma rosnąć w szybkim tempie.

REKLAMA

W tym roku ma prawie podwoić swoją wielkość, osiągając obroty rzędu 764 mln dol. Właśnie m.in. to skłoniło do wejścia do Polski szwedzką Klarnę w sierpniu zeszłego roku. Nasz kraj był wówczas dla światowego giganta 18. rynkiem.

Czytaj też: BNPL - co to jest?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA