Od grudnia na narty do Włoch pojedziemy pociągiem! Nie liczcie na PKP, oni ciągle myślą, że tak się nie da
Czesi zawstydzili Polaków i sprawili, że tracę resztki szacunku dla PKP. Bo niby już myślałam, że go straciłam po ostatniej awarii Kolei Mazowieckich, które utknęły kilka dni temu pomiędzy Dworcem Wschodnim w stolicy a stacją Warszawa Praga, w ukropie, bez klimatyzacji, a co gorsze, bez pomysłu, co zrobić z gotującymi się pasażerami, którym zaproponowano dopiero po kilku godzinach skakanie na nasyp. Aż tu wjeżdżają Czesi, cali na biało i mówią: wsiadajcie, zawieziemy Was zimą na narty do Włoch. W PKP pewnie para bucha z uszu, jak to możliwe, że Czechom się to opłaci.

REKLAMA