Tydzień temu Amazon ogłosił, że wchodzi do Polski, a wczoraj, że Jeff Bezos odchodzi z Amazona. Przypadek?
Oczywiście, że przypadek. Skojarzenie z tytułu luźne i dla zbudowania suspensu, bo oczywiście jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Niemniej informacja o ustąpieniu Bezosa to bardzo kuszący punkt wyjścia do spekulacji, dlaczego drugi najbogatszy człowiek świata ogłosił, że zwalnia obroty. Czyżby doszedł do wniosku, że osiągnął już wszystko? Tydzień po ogłoszeniu, że jego dziecko rozpoczyna działalność w Polsce? xD

REKLAMA
