REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

InPost uruchomił usługę Podaj Dalej. Uwaga na zmiany w cenniku

InPost wprowadził nową usługę skierowaną dla małych firm. Korzystając z tego samego, wcześniej wybranego paczkomatu do odbioru i wysyłki paczek, przedsiębiorcy mogą zyskać korzystne rabaty.

06.05.2020
17:30
InPost uruchomił nową usługę Podaj Dalej i wprowadził zmiany w cenniku
REKLAMA

Nowa usługa InPost Podaj Dalej wprowadza korzystne warunki cenowe dla przesyłek paczkomatowych, które zostały fizycznie nadane i odebrane w tym samym Paczkomacie. Co najważniejsze, usługa nie wymaga zmian w systemach ani dodatkowej integracji – jest naliczana automatycznie, bez konieczności dodatkowej aktywności ze strony Klienta. Wystarczy spełnić warunek nadania i odebrania paczki w tym samym Paczkomacie! Nowa usługa jest dostępna dla Klientów Biznesowych (z podpisaną umową) – podała firma.

REKLAMA

Wraz z uruchomieniem nowej usługi operator na stronie inpost.pl opublikował zaktualizowany cennik.  Wynika między innymi z niego, że od 8 maja usługa InPost Paczka w Weekend – dla Klientów Biznesowych i Detalicznych – będzie oferowana w cenie standardowej 4,06 zł netto / 4,99 zł brutto.

Co zrobić, by skorzystać z InPost Podaj Dalej?

Operator podaje instrukcję, jak skorzystać z nowej usługi:

  • wygeneruj etykietę adresową z wybranym paczkomatem odbiorczym, który jest jednocześnie paczkomatem nadawczym. Można to zrobić z poziomu Managera Paczek lub innego narzędzia do tworzenia przesyłek;
  • umieść przesyłkę w wybranym paczkomacie;
  • po kilku minutach odbiorca otrzyma powiadomienie o możliwości odebrania przesyłki.

Nowa opcja zero kontaktu

InPost podpowiada, że nowa usługa sprawdzi się zwłaszcza w przypadku rozszerzania opcji odbioru osobistego.

Umieszczanie przesyłek w paczkomacie w pobliżu firmy pozwoli na ich bezkontaktowy i bezpieczny odbiór

– napisała firma w komunikacie.
REKLAMA

Jeśli przesyłka zostanie nadana w innej maszynie, zostanie naliczona cena standardowa, a przesyłka zostanie dostarczona do pierwotnie wybranego paczkomatu.

Usługa nie jest dostępna dla klientów korzystających z płatności prepaid oraz dla przesyłek nadawanych w ramach usługi InPost Allegro Paczkomaty 24/7

– zaznaczył operator.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA