REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Elektronarzędzia w Aldi. Okażą się alternatywą dla marek premium?

Wiosna pełna parą, więc Polacy coraz częściej zastanawiają się nad zakupem lub uzupełniałem sprzętów pomagających w pracach domowych i ogrodowych. W dobie kryzysu konsumenci niejednokrotnie zastanawiają się, czy inwestować w drogie markowe elektronarzędzia, czy wybrać sprzęty marek własnych. Tymczasem w najnowszej ofercie Aldi kusi klientów swoich sklepów elektronarzędziami marki własnej Ferrex.

05.05.2023
18:21
Elektronarzędzia w Aldi. Okażą się alternatywą dla marek premium?
REKLAMA

Aldi jest kolejnym dyskonterem, który proponuje w swojej ofercie sprzęty marki własnej. W najbliższych dniach na sklepowych półkach klienci będą mogli zaopatrzyć się w różnego rodzaju elektronarzędzia.

REKLAMA

Raj dla majsterkowiczów w dyskoncie

Sieć sklepów od soboty 6 maja zaoferuje szeroki wybór artykułów do majsterkowania oraz prac ogrodowych wraz z kompleksową gamą dopasowanych akcesoriów. Producent zapewnia, że produkty tej marki cechuje wysoka jakość wykonania oraz łatwość użytkowania, które potwierdzone zostały licznymi certyfikatami.

Oferta elektronarzędzi dostępna w sklepach naszej sieci od soboty stanowi odpowiedź na rosnącą popularność majsterkowania i wykonywania własnoręcznie prac domowych i ogrodowych - informuje Piotr Szewczyk, kierownik kategorii ALDI Polska.

Oferta elektronarzędzi w przystępnej cenie

W ofercie dyskontu będzie można znaleźć m.in. pilarkę akumulatorową bezszczotkową o mocy 40 V w cenie 599,99 zł wraz z  zestawem wyposażonym w akumulator, ładowarkę, łańcuch, ostrze prowadzące i olej. Będzie można również zakupić akumulatorową szlifierkę kątową w cenie 449,99 zł oraz podkaszarkę akumulatorową z teleskopową regulacją wysokości w cenie 299,99 zł. Dostępne będzie też narzędzie wielofunkcyjne akumulatorowe o mocy 20 V w bogatym zestawie wyposażonym w 4 brzeszczoty, tarczę szlifierską, 20 nakładek szlifierskich, a wszystko to w cenie 319,99 zł i 3-letnią gwarancją użytkowania.

REKLAMA

Artykuły marki FERREX, dostępne tylko w ALDI, to sprzęty, których jakość zawsze idzie w parze z ceną i niezawodnością, oferując przy tym niezbędną moc oraz parametry, umożliwiającą sprostanie każdemu wyzwaniu z zachowaniem bezpieczeństwa i satysfakcji z jakości wykonanej pracy i efektu końcowego - opisuje Piotr Szewczyk.

Trzeba tylko pamiętać, że obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy, bo oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA