REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

„Czarny tydzień” w Allegro. Z tej okazji firma wprowadziła darmową przesyłkę kurierem

Allegro wprowadza nową opcję bezpłatnej wysyłki. Do tej pory można było skorzystać z odbioru w paczkomacie, w kioskach Ruchu, w Żabkach i na poczcie. Nowy regulamin Allegro Smart, który wszedł w życie 25 listopada, wprowadził dodatkowo możliwość bezpłatnej wysyłki kurierem.

25.11.2019
15:26
Darmowy kurier w ramach Allegro Smart. Tę nową opcję będzie można wykorzystać na trwającym od poniedziałku Black Week'u
REKLAMA

Aby załapać się na bezpłatną wysyłkę, trzeba od jednego sprzedawcy wybrać towary o wartości minimum 40 zł w przypadku dotychczasowych metod dostawy oraz co najmniej 100 zł, gdy chcemy, aby w ramach Allegro Smart paczkę dostarczył kurier. Nie ma znaczenia, ile sztuk zamawiamy ani z ilu ofert skorzystaliśmy.

REKLAMA

Sprytni allegrowicze płacą za przesyłkę tylko raz w roku

W ramach Allegro Smart subskrybent dostaje także opcję bezpłatnego zwrotu (w przypadku kuriera, gdy towary nie przekraczają 30 kg), dostęp do Smart! okazji (wybrane produkty mają obniżone ceny lub dostępne są wcześniej) oraz priorytetową obsługę w Programie Ochrony Kupujących.

Usługa Allegro Smart! dotyczy tylko przesyłek opłaconych z góry.

 class="wp-image-1026956"
Źródło: Allegro

Allegro Smart to całoroczny abonament na wysyłkę, kupionych na platformie towarów. Raz na dwanaście miesięcy płaci się 49 zł i w zamian za to można wybrać jedną z darmowych opcji dostawy. Wystawiony produkt musi mieć oznaczenie SMART.

REKLAMA

Dostawa kurierem na Black Week

Opcja darmowej dostawy kurierem pojawiła się 25 listopada, czyli z początkiem dorocznych wyprzedaży. Black Week ma potrwać do 2 grudnia. Z tej okazji ponad 25 mln produktów na Allegro ma mieć obniżone ceny nawet o 70 proc. Mają one specjalne oznaczenie - BLACK WEEK i znajdują się na specjalnej podstronie. Wzorem chińskich platform Allegro wyświetla oferty, które zaczynają się co godzinę i mają określony czas ważności.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA