REKLAMA
  1. bizblog
  2. Media i rozrywka

Od jutra chodzimy do kina w maseczce. Cinema City zaprasza widzów

Największy operator kin w Europie Środkowo-Wschodniej otwiera jutro wszystkie swoje sale. Na powitanie specjalna, wakacyjna oferta dla dzieci i promocyjny bilet.

21.07.2020
8:34
Cinema-City-otwarcie-wszystkich-kin
REKLAMA

W związku z tym w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, oraz stosując się do nowych regulacji dotyczących zdrowia publicznego, prosimy o zastosowanie się do poniższych wytycznych: noś maskę; korzystaj ze stacji do dezynfekcji; zachowaj 1,5 m odległości i płać o ile to możliwe bezgotówkowo” - taką informacją Cinema Cityrozpoczyna swój komunikat dotyczący otwarcia wszystkich kin od środy 22 lipca. 

REKLAMA

Jeszcze w połowie czerwca uważano, że kina będą otwarte szybciej. Przedstawiciele sieci Cineworld, do której należy Cinema City, przekonywali, że 26 czerwca otworzą sale w Czechach i na Słowacji, a w Polsce i Bułgarii już 3 lipca. Ale okazało się, że jednak uruchomienie wszystkich kin po pandemii, w czasie kiedy cały czas występuje zagrożenie epidemiologiczne, wcale nie jest takim łatwym zadaniem. Stąd kilkunastodniowy poślizg. 

Cinema City ze specjalnymi promocjami i biletem

W środę 22 lipca otwarte mają być wszystkie kina, w tym także takie formaty jak IMAX, 4DX i VIP. By jak najszybciej ruszyć z kopyta i przynajmniej starać się odrabiać kilkumiesięczne straty Cinema City przygotowała specjalne promocje. Z głównym naciskiem na zagospodarowanie dzieciom wakacyjnego czasu. Dlatego na samym starcie we wszystkich kinach odbędą się przedpremierowe pokazy „Scooby-Doo!”. Najmłodsi widzowie mogą jeszcze liczyć na takie seanse jak animowana historia Wigi, syna wodza wikingów, mocarnego Halvara w produkcji „Wiking i Magiczny Miecz”. Do repertuaru włączono także znane i lubiane bajki jak „Zwierzogród”, czy „Aladyn”. 

Budzenie się z pandemicznego snu to także okazja dla Cinema City do wprowadzenia na wybrane seanse promocyjnego biletu w cenie 14,90 zł. Tyle zapłacimy chcą obejrzeć takie filmy jak „Mroczny rycerz”, „Dunkierka”, „Swingersi”, „Gentelmeni”, „1917”, „Brahmsa: The Boy 2”, a także „Boże Ciało” i „Sala samobójców. Hejter”. Co istotne: wszystkie zakupione i niewykorzystane Karty Podarunkowe oraz Vouchery ważne na 11 marca 2020 r. są automatycznie przedłużone do końca roku. 

Podczas seansu w maseczce

Przy tej okazji Cinema City przypomina widzom o obowiązujących w związku z pandemią COVID-19 obostrzeniach. I tak należy zajmować co drugie miejsce wolne. Wyjątek stanowi rezerwacja miejsc obok siebie w przypadku osób mieszkających razem, rodzin i dzieci poniżej 13. roku życia. 

Zgodnie z aktualną informacją od GIS należy być w masce podczas seansu

– wyjaśnia Cinema City.
REKLAMA

Obowiązek noszenia maseczek nie dotyczy osób, które nie mogą ich zakładać lub zdejmować z powodu: stanu zdrowia, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej, trudności z samodzielnym ich założeniem i zdjęciem. 

Prosimy o rezygnację z wizyty w kinie w przypadku wystąpienia któregoś z objawów zdrowotnych, takich jak: gorączka, kaszel lub kontakt z osobą chorą na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach

– apeluje sieć Cinema City.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA