REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Dwóch gigantów polskiego handlu zawarło deal. Biedronka otwiera firmowy sklep na Allegro

Na Allegro pojawił się pierwszy oficjalny sklep Biedronki. Na największej platformie e-commerce w Polsce będzie można kupować produkty higieniczne i pielęgnacyjne dla najmłodszych dzieci biedronkowej marki własnej – Dada. Na razie oferta jest bardzo wąska i obejmuje tylko dwa rodzaje pieluch. O ewentualnym rozszerzeniu współpracy obie firmy na razie milczą.

09.07.2021
11:18
Biedronka na Allegro. Sieć otwiera firmowy sklep na platformie e-commerce
REKLAMA

„Od teraz pieluchy i pieluchomajtki Dada są dostępne bez wychodzenia z domu. Na popularnej wśród polskich konsumentów platformie Allegro, wystartował właśnie oficjalny sklep Dady” – informuje sieć dyskontów należąca do Jeronimo Martins Polska.

REKLAMA

Mamy nadzieję, że to rozwiązanie jeszcze w większym stopniu ułatwi naszym klientom oraz użytkownikom Allegro dostęp do wysokiej jakości produktów dla maluchów

– mówi Estera Rink, dyrektor kategorii w sieci Biedronka.

Na razie oferta sklepu Dada na Allegro przypomina obecną gamę Alfy Romeo – dostępne są tylko dwa modele. Włoski producent aut oferuje tylko Giulię i Stelvio, a w sklepie Dady na Allegro znajdziemy dwie linie pieluszek: Dada Extra Soft i Dada Extra Care. „Obydwie w specjalnych, dużych opakowaniach, tak, by paczka starczyła na dłużej” – dodaje sieć handlowa.

REKLAMA

Biedronka podkreśla, że Dada to marka pieluch numer 1 w Polsce. Na dowód przedstawia wyniki badania „Panel Gospodarstw Domowych. Pieluchy i Pieluchomajtki dla dzieci. Total Poland” przeprowadzonego przez firmę GfK w okresie lipiec 2019 – czerwiec 2020. „Wysoka jakość sprawia, że Dada już od lat pozostaje numerem 1 w Polsce, jako najczęściej wybierana marka pieluch” – podkreśla sieć. Cena też może odgrywać tu pewną rolę – dodajmy.

„Kategoria z produktami do pielęgnacji niemowląt na Allegro bardzo dynamicznie się rozwija i rośnie rok do roku. Dada to bardzo rozpoznawalna marka, która cieszy się zaufaniem rodziców i doskonale uzupełnia naszą selekcję najbardziej popularnych produktów dla niemowląt” – mówi Beata Podleśna-Gumkowska, dyrektor segmentu „dziecko i supermarket” na Allegro.

Na razie na liście sklepów markowych na Allegro próżno szukać Dady, ale to zapewne wkrótce się zmieni.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA