REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Zwrot do nawet 600 zł za zakupy z bezwarunkowo darmowym kontem osobistym!

Brzmi zachęcająco? Wystartowała nowa promocja Nest Banku, w której za założenie ich flagowego rachunku nowi klienci mogą otrzymać nawet do 600 zł zwrotu za zakupy w dwóch najpopularniejszych dyskontach w Polsce: Lidlu i Biedronce.

25.06.2024
22:02
Zwrot do nawet 600 zł za zakupy z bezwarunkowo darmowym kontem osobistym!
REKLAMA

Stosunkowo niedawno pisaliśmy o innej promocji tego banku („400 zł za wymianę i oszczędzanie w Euro”), jednak została ona zakończona przed czasem, a Nest przygotował bardziej konkurencyjną ofertę. W nowej promocji „Otwórz Nest Konto i zgarnij zwrot za zakupy w Biedronce i Lidlu” warunki uczestnictwa są takie same: trzeba być pełnoletnim obywatelem Polski, zamieszkałym na terenie naszego kraju oraz nie posiadać ROR-u w Neście od 1 stycznia 2022 r.

REKLAMA

Otwieram konto i co dalej?

Nowa promocja trwa do 30 września br. lub do wyczerpania się puli 5000 wniosków (których licznik znajduje się na stronie akcji). Złożenie wniosku o konto osobiste musi nastąpić za pośrednictwem dedykowanej strony promocji, musimy też wyrazić zgody marketingowe na wszystkie kanały kontaktu. Czas na podpisanie umowy o prowadzenie rachunku to 14 dni od momentu złożenia wniosku.

Aby zdobyć nagrody pieniężne, którymi są częściowe zwroty za zakupy w Lidlu i Biedronce, musimy dokonywać płatności w tych sklepach kartą wydaną do Nest Konta. W promocji przysługiwać nam może:

  • 10% zwrotu, ale nie więcej niż 100 zł w danym miesiącu kalendarzowym, lub
  • 5% zwrotu, ale nie więcej niż 60 zł w danym miesiącu kalendarzowym.

Na jakich zasadach przyznawany jest zwrot? Już tłumaczymy. Uczestnik promocji nabywa prawo do cashbacku w wysokości 10%, jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym zapewni wpływ wynagrodzenia 2000 zł na konto osobiste oraz wykona z rachunku min. 15 transakcji (przy czym co najmniej jedna transakcja bezgotówkowa kartą musi zostać dokonana w Lidlu lub Biedronce). Uczestnik nabywa prawo do cashbacku w wysokości 5%, jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym zapewni wpływy 2000 zł oraz wykona z konta min. 15 transakcji (przy czym co najmniej jedna transakcja bezgotówkowa kartą musi zostać dokonana w Lidlu lub Biedronce).

Widzimy zatem, że różnica w wysokości zwrotu jest uzależniona od charakteru wpływu. Wyższy cashback przysługuje w przypadku wpływu wynagrodzenia, niższy za inny rodzaj uznania (może to być dowolny przelew zewnętrzny). Z zasad przyznawania zwrotu również jasno wynika, że nie musimy się ograniczać jedynie do zakupów w wymienionych w tytule akcji dyskontach – kwalifikuje nas choćby jedna płatność dokonana w Lidlu lub Biedronce w miesiącu.

Maksymalizacja zysków

Częściowe zwroty za zakupy możemy otrzymywać przez 6 kolejnych miesięcy posiadania konta osobistego w Nest Banku. Spełnienie warunku wpływu i min. 15 transakcji w danym miesiącu kalendarzowym gwarantuje wypłatę należnych środków ze zwrotu w następnym miesiącu. Suma zwrotów w przypadku wpływu wynagrodzenia może zatem wynieść do 600 zł, a suma zwrotów w przypadku innego zasilenia rachunku to maksymalnie 360 zł.

Pozostałe elementy poprzedniej promocji zostały zachowane i nasze zyski z założenia Nest Konta mogą się zwiększyć dzięki uruchomieniu Lokaty Witaj z korzystnym oprocentowaniem 7,1%. Czas trwania lokaty to 3 lub 6 miesięcy, a minimalna kwota to 1000 zł (maks. to 25 tys.) W przypadku obu okresów bank będzie wymagał od klienta wyrażenia (i utrzymania) zgód marketingowych, a dla opcji półrocznej dodatkowo wykonania 3 dowolnych transakcji (płatności BLIK, operacji kartą lub wykonania przelewu – z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego) w każdym pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu lokaty, a także utrzymania wpływów na konto w wysokości min. 2000 zł.

Uwaga! Aby załapać się na promocyjne oprocentowanie, należy założyć lokatę w ciągu 30 dni od podpisania umowy o prowadzenie Nest Konta!

Nest Konto Oszczędnościowe ze specjalnym oprocentowaniem

Dla chętnych na oszczędzanie bank przygotował również korzystne oprocentowanie przez 90 dni od dnia otwarcia rachunku oszczędnościowego, a mianowicie 7,1% w skali roku do kwoty 100 tys. zł lub 2,5% w skali roku dla nadwyżki ponad 100 tys. zł aż do kwoty 400 tys. zł. Warunkiem utrzymania oprocentowania specjalnego są: zapewnienie wpływów na Nest Konto (min. 2 000 zł) oraz wykonanie z tego rachunku min. 3 dowolnych transakcji (transakcji BLIK – z wyłączeniem wpłaty BLIK, transakcji kartą – z wyłączeniem wpłaty gotówki lub przelewu – z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w banku.

Przypominamy, że Nest Konto Osobiste jest w pełni darmowe. Nie zapłacimy ani złotówki za:

REKLAMA
  • prowadzenie konta,
  • przelewy krajowe Elixir,
  • wpłaty i wypłaty BLIKIEM z bankomatów,
  • wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet w Polsce,
  • pierwsza karta debetowa VISA,
  • oraz internetowe przelewy europejskie SEPA.

W trwającej wojnie na ceny pomiędzy Biedronką a Lidlem bezsprzecznie skorzystać może nowy klient Nest Banku. Zachęcamy do wzięcia udziału w jego najnowszej promocji. Jej szczegółowe zasady, określa Regulamin Promocji, do którego odsyłamy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA