REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Załogi Żabek teraz mogą poczuć się jak pełnoprawni pracownicy korpo. Sieć załatwi im karty MultiSport

Żabka Polska sypie benefitami dla swoich franczyzobiorców i ich pracowników, dzięki czemu będą mogli poczuć się jak pracownicy korporacji. Do ubezpieczenia w LuxMedzie, kart Mikroflota Orlen, a nawet służbowego auta właśnie dodano karty MultiSport.

15.07.2022
11:21
franczyza-prawo-pracy-apel
REKLAMA

Jak informuje największa franczyzowa sieć sklepów spożywczych w Polsce, siedem tysięcy przedsiębiorców zyska dostęp do 4,5 tys. obiektów sportowych i rekreacyjnych objętych programem firmy Benefit Systems w całej Polsce, w tym z zajęć fitnessu, siłowni czy basenów. Z kart skorzystać mogą też członkowie ich rodzin oraz pracownicy.

REKLAMA

Karty MultiSport oczywiście nie będą rozdawane za darmo, ale sieć zapewnia, że będą udostępniane na atrakcyjnych warunkach. Cena? Bardzo atrakcyjna – tajemniczo pisze Żabka Polska. Firma informuje, że pomysł rozszerzenia programu MultiSport o udostępnienie go przedsiębiorcom prowadzącym sklepy i ich pracownikom został już pozytywnie zaopiniowany przez franczyzobiorców i przedstawicieli sieci.

Nieustannie poszerzamy wachlarz benefitów – tym razem o takie, które franczyzobiorcy będą mogli zaproponować również swoim pracownikom. Jest to z pewnością jedna z ciekawych form premiowania osób zatrudnionych i dodatek wynagradzający trud ich pracy – mówi Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska.

Kijewski zapewnia, że Żabka Polska stara się zadbać o wszystkie obszary rozwoju naszych franczyzobiorców zgodnie z ideą – uwaga, korporacyjny termin – franczyzocentryczności. Wspieramy rozwój ich kompetencji i poszerzamy wiedzę w ramach różnych programów szkoleniowych. Wprowadzamy też innowacyjne narzędzia ułatwiające na co dzień prowadzenie sklepów – wyjaśnia.

Służbowe auto

REKLAMA

Żabka Polska od pewnego czasu rozwija program benefitów i ofert dla swoich załóg, które bardzo przypominają politykę typowej korporacji. Franczyzobiorcy użytkują już kartę Mikroflota PKN Orlen, która m.in. pozwala na bezgotówkowy zakup paliwa na stacjach, a w sieci obowiązuje też prywatna opieka zdrowotna z LuxMed. Na preferencyjnych warunkach mogą korzystać z niej franczyzobiorcy oraz ich rodziny.

Biura korporacji zlokalizowane są głównie w dużych miastach, ale od kilku miesięcy Żabka ma też ofertę dla przedsiębiorców z małych ośrodków. W ramach ekspansji na tereny wiejskie prowadzi program Auto na start, którego ideą jest ułatwianie franczyzobiorcom dojazdów do sklepów w niewielkich miejscowościach. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z opcji dzierżawy auta osobowego na okres 12-miesięcy, a koszty wynajmu, serwisu oraz paliwa (2 baki w miesiącu) pokrywane są przez Żabkę. Prowadzący sklep wnosi tylko niewielką opłatę z tytułu leasingu samochodu. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA