1. bizblog
  2. Pieniądze

Potrzebujesz pieniędzy na niespodziewane wydatki? Bank Pekao ma dla ciebie Wygodną pożyczkę

Lokowanie produktu: Bank Pekao

Potrzebujesz pieniędzy na remont, zaskoczyły cię wydatki związane z rozpoczęciem nauki przez dziecko? Z pomocą przychodzi Wygodna pożyczka w Banku Pekao.

22.11.2023
13:36
Potrzebujesz pieniędzy na remont? Bank Pekao ma dla ciebie Wygodną pożyczkę

W życiu zdarza się tak, że potrzebujemy gotówki „na już”. Nikt nie lubi niespodziewanych wydatków, a zwłaszcza stresu związanego z uświadomieniem sobie, że nie mamy akurat wystarczających środków finansowych. Sięgamy wtedy po kredyt gotówkowy.

Dotyczy to również sytuacji, w których od dawna chcemy spełnić jakieś marzenie i zebraliśmy już część kwoty, ale potrzebujemy wsparcia finansowego. 

Wyobraźmy sobie, że potrzebujemy przykładowo 30 000 zł na remont niewielkiej łazienki w naszym mieszkaniu. Zaoszczędziliśmy już 15 000 zł i brakuje nam drugiej połowy. Niby nie jest to wydatek nagły, bo myśleliśmy o tym remoncie już podczas zakupu mieszkania, ale zawsze pojawiały się ważniejsze wydatki. Z drugiej strony kolejna drobna awaria hydrauliki sprawiła, że nie chcemy dłużej czekać na zebranie brakującej kwoty. Mamy po prostu potrzebę stworzenia łazienki naszych marzeń. 

Lubimy prosty i nowoczesny styl, a jedyną ekstrawagancja będzie wymiana prysznica na wannę. Co prawda wokół słyszymy głosy, że to przecież niepraktyczne, a jednak chcemy zażywać przyjemnych kąpieli po stresującym dniu pracy i delektować się spokojem. Do wymiany pójdą oczywiście płytki, cała armatura, pojawi się wspomniana wanna. Toaleta będzie podwieszana w zestawie podtynkowym. Na głównej ścianie zawiśnie duże lustro, a całość zwieńczy wygodny zestaw szafek do przechowywania najważniejszych rzeczy.

Plan już jest, przygotowaliśmy nawet kosztorys, a jedyne czego potrzebujemy to pieniędzy. W innych okolicznościach musielibyśmy ustawić się w długiej kolejce do fachowca od wykończeniówki, ale wujek żony, na co dzień pracujący w branży budowlanej, na weselu obiecał, że w ramach prezentu ślubnego odnowi nam łazienkę. Nie tylko o tym nie zapomniał, ale właśnie powiedział nam, że ma teraz wolne terminy.

Przeraża nas sprawa pieniędzy, ale czytamy, że Bank Pekao S.A. oferuje Wygodną pożyczkę online na dowolny cen. Przyglądamy się jej.

Wygodna pożyczka online w Banku Pekao S.A.

Pożyczkę można wziąć wygodnie - gdziekolwiek się jest i przeznaczyć na dowolny cel. Wnioskować można o kwotę od 1000 zł do 250 000 zł na okres 24 miesięcy. Prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 0 proc., a jej oprocentowanie 9,45 proc. w opcji z ubezpieczeniem lub 11,45 proc. bez ubezpieczenia. Ze specjalnej oferty pożyczki można skorzystać do 31 grudnia 2023 r. 

Klienci banku  mogą złożyć wniosek na kilka sposobów: w serwisie internetowym Pekao24, aplikacji mobilnej PeoPay lub zadzwonić na infolinię. Aby skorzystać z oferty w bankowości elektronicznej we wniosku trzeba wpisać kod promocyjny TVratka. Po pozytywnej decyzji kredytowej umowę pożyczki można zaakceptować w serwisie internetowym lub aplikacji. Osoby, które nie są jeszcze klientami bank mogą złożą wniosek za pośrednictwem strony internetowej www.pekao.com.pl/kredyt-online. Jeśli kwota pożyczki nie przekroczy kwoty 7 tys. zł umowę pożyczki mogą zaakceptować online . W pozostałych przypadkach na podpisanie umowy bank zaprosi do swojego oddziału, który może być dowolnie wybrany przez klienta. 

Więcej o pożyczce gotówkowej na stronie Banku Pekao.

RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,04% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2 341 zł, pożyczka zaciągnięta na 24 miesiące, oprocentowanie zmienne 11,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 289,36 zł (w tym: odsetki 289,36 zł), całkowita kwota do zapłaty 2 630,36 zł, płatna w 23 ratach miesięcznych po 109,60 zł, 24. rata wyrównująca 109,56 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 2 341 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 25.07.2023 r.

Z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać nowi klienci (nieposiadający jakichkolwiek czynnych produktów/ umów z Bankiem Pekao S.A. na dzień złożenia wniosku o pożyczkę) lub klienci posiadający wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao S.A. Oferta dla osób, które złożą kompletny wniosek o udzielenie pożyczki/formularz kontaktowy w okresie obowiązywania oferty specjalnej.

Kwota pożyczki od 1000 zł do 250 000 zł. Minimalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty wynosi 120 miesięcy. Dla pożyczek od 1 000 zł do 2 999 zł okres spłaty wynosi od 1 roku do 3 lat. Dla pożyczek od 3 000 zł do 14 999zł do 8 lat, a dla pożyczek od 15 000 do 250 000 zł spłatę rat możesz rozłożyć do 10 lat.

Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po ocenie zdolności kredytowej.

Oferty ważne do 31.12.2023 r.

Lokowanie produktu: Bank Pekao
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze