Terminal płatniczy w smartfonie? Santander proponuje abonament 0 zł przez 9 miesięcy
Lokowanie Produktu
Polskie firmy ciągle mają pod górkę. Najpierw popalić im dała pandemia koronawirusa, a teraz dobija je inflacja i kryzys energetyczny. Jest na tyle źle, że widmo bankructwa i zawieszenia działalności gospodarczej zagląda w oczy coraz większej liczbie przedsiębiorców. Okazuje się jednak, że są pod ręką rozwiązania, którymi można znacznie poprawić swoją sytuację w tych nienajlepszych czasach. Przykładem jest postawienie na terminale płatnicze i wejście do Programu Polska Bezgotówkowa.
