REKLAMA
  1. bizblog
  2. Media i rozrywka

Szybkie 600 nowym hitem w kolekturach Lotto. Losowanie jak w Keno, a wygrana wypłacana jak EkstraPensji

Totalizator Sportowy uruchamia nową grę. W piątek 31 stycznia w punktach Lotto można kupić zakłady na Szybkie 600. Główną wygraną jest 600 złotych wypłacane co tydzień przez cały rok, a przy zwielokrotnionej stawce maksymalnie nawet 6000 złotych. Okazja na takie wygrane pojawi się codziennie w losowaniach przeprowadzanych co cztery minuty.

29.01.2020
16:16
szybkie 600 już w piątek
REKLAMA

Szybkie 600 to dziesiąta marka produktowa w portfolio spółki, a także trzecia gra obok zdrapek i Keno o natychmiastowej wygranej, które cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków.

REKLAMA

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy coraz częściej są zainteresowani grami o natychmiastowej wygranej. Jest to nie tylko trend widoczny w Polsce, ale także na całym światowym rynku loteryjnym. Wprowadzając Szybkie 600, dotrzymujemy wielokrotnie składanych obietnic o stałym powiększaniu wachlarza gier Lotto 

powiedział Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego.

Szybkie 600 jest w gruncie rzeczy kombinacją Keno i EkstraPensji.

Od najbliższego piątku codziennie odbywać będzie się aż 260 losowań nowej gry – co 4 minuty od godz. 6.36 do 23.52, na przemian z losowaniami Keno. Wizualizacje losowań prezentowane będą na monitorach w punktach Lotto. Jeszcze w tym półroczu Szybkie 600 zostanie także udostępnione w internecie na platformie lotto.pl.

W grze Szybkie 600 należy wybrać 6 z 32 liczb. Można zagrać na „chybił trafił” lub wytypować własne liczby. Zakład z pojedynczą stawką kosztuje 2 zł. Wygrywamy już przy wytypowaniu poprawnie dwóch liczb. Trafienie sześciu daje główną wygraną w wysokości 600 zł wypłacanych co tydzień przez cały rok. Przy zwiększeniu stawki można wygrać nawet 6000 zł wypłacane co tydzień przez rok.

REKLAMA
 class="wp-image-1067910"

Totalizator sportowy przekonuje, że atutem tej gry jest dodatkowa premia, która może być doliczona do jednego z pięciu stopni wygranych występujących w grze. Premia kumuluje się z losowania na losowanie, aż do momentu, kiedy padnie wygrana w stopniu, do którego jest przypisana. Aby nie ominąć losowania z premią, można zawrzeć zakłady od razu na więcej losowań. Maksymalnie 50.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA