REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Wpłać 15 zł na LGBT i odbierz tęczową kartę Revoluta. Fintech świętuje Miesiąc Dumy

Revolut udostępni 200 tys. tęczowych kart. Trafią one do osób, które wesprą ILGA-Europe poprzez funkcję donacji. W ubiegłym roku „tęczówki” okazały strzałem w dziesiątkę, wszystkie rozeszły się w jeden dzień.

03.07.2020
8:07
Wpłać 15 zł na LGBT i odbierz tęczową kartę Revoluta. Fintech świętuje Miesiąc Dumy
REKLAMA

Organizacja ILGA-Europe od ponad 40 lat działa na rzecz zmian politycznych, społecznych i prawnych w Europie i Azji Centralnej. Reprezentuje ponad 600 organizacji z 54 krajów Europy i Azji Centralnej.

REKLAMA

To kluczowy czas dla praw osób LGBTI+ w Europie, gdzie jesteśmy świadkami stagnacji lub erozji ochrony praw mniejszości, którą przyspieszył dodatkowo kryzys COVID-19

- powiedziała Anna Shepherd, Partnerships Manager, ILGA-Europe.

Przed rokiem fintech udostępnił swoim klientom w Europie 30 tys. tęczowych kart. Wszystkie zostały zamówione w ciągu 24h. Fintech nie udostępnił bowiem opcji zamawiania karty permanentnie.

Teraz Revolut celuje w zebranie przynajmniej 3 mln zł. Ofiarować można bowiem więcej niż 15 zł

W ostatnich latach, Pride stało się narzędziem marketingu dla wielu marek konsumenckich. Część z nich mówi dużo na temat różnorodności, ale oferuje niewiele albo nic na rzecz społeczności LGBTI+

- powiedział Chad West, dyrektor, Global Marketing & Communications w Revolut.

Tęczowa karta będzie miała dokładnie te same funkcje, co zwykła, plastikowa debetówka Revoluta.

REKLAMA

Wśród organizacji, z którymi Revolut współpracuje w programie darowizn są również polskie podmioty: Otwarte Klatki, PAH, PCK czy Rak'n'Roll. Wspierać można więc spektrum organizacji starających ulepszyć nasz świat.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA