REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Revolut rozdaje prezenty. Za darmo i natychmiast

Przelew bankowy odarty jest z niespodzianki. Możemy wpisać kilka słów opisu, ale odbiorca najpewniej nie dostanie powiadomienia po otrzymaniu pieniędzy. Dlatego Revolut postanowił przyjrzeć się prezentom wysyłanym przez aplikację.

24.07.2020
13:04
Revolut rozdaje prezenty. Za darmo i natychmiast
REKLAMA

W najnowszej wersji Revoluta zadebiutowała opcja Revolut Gifting. Wybieramy okładkę prezentu, odbiorcę, czas dostarczenia i uzupełniamy o kwotę przelewu, a także własną wiadomość.

REKLAMA

W ten sposób można komuś zrobić niespodziankę na urodziny, ale również zaprosić do korzystania z aplikacji. Prezent wysłać można nawet osobie, która nie ma jeszcze konta w Revolucie. Aby odebrać upominek będzie je musiała założyć.

 class="wp-image-1206947"

Plany Premium i Metal bez limitów

W płatnych planach aplikacji nie musimy się obawiać o limity wysyłanych prezentów. Użytkownicy bezpłatni będą zaś mogli skorzystać z jedynie dwóch przelewów tego typu w miesiącu.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby przesłać zwykły przelew. Pod warunkiem, że przesyłamy go wewnątrz Revoluta, to cała akcja jest darmowa i natychmiastowa.

Revolut rozpoczyna roll-out nowej funkcji.

W ciągu kolejnych dni powinna ona trafić na do użytkowników Androida i iOS-a. Jeśli jeszcze nie widzicie jej w zakładce ze swoim kontem, polecam zaktualizowanie aplikacji.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja:
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA