REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Revolut wprowadza nowy plan. Teraz apka ochroni nas przed kradzieżą i uszkodzeniem towaru

Revolut Plus jest dostosowany do koronawirusowej rzeczywistości. Nie tylko ochroni nasze zakupy w sieci, ale również zwróci koszty biletów za wydarzenia i koncerty, z których nie udało się skorzystać.

22.12.2020
12:12
Revolut wprowadza nowy plan. Teraz apka ochroni nas przed kradzieżą i uszkodzeniem towaru
REKLAMA

Nowy plan pojawił się już w aplikacji. Aby z niego skorzystać wystarczy przejść do ostatniej zakładki na prawo i wybrać uaktualnienie planu.

REKLAMA

Jakie korzyści przynosi Revolut Plus?

Nowe korzyści trafią do wszystkich płatnych planów Revoluta, a więc również do pakietu Premium czy Metal. Będą się one różniły poziomami odszkodowania, jaki bierze na siebie fintech. W przypadku ochrony zakupów jest to maksymalnie:

  • 1 tys. euro w planie Plus,
  • 2,5 tys. euro w planie Premium,
  • 10 tys. euro w planie Metal.

Ubezpieczeniem objęte zostaną przedmioty, które w rok od transakcji nabycia doznają przypadkowego uszkodzenia lub zostaną skradzione. Wyjaśnieniem szczegółów odszkodowania zajmie się partner Revoluta - firma Qover i towarzystwo ubezpieczeniowe Chubb.

Bezpieczniejsze zakupy w sieci.

Sam już wcześniej korzystałem z kart jednorazowych Revoluta w czasie zakupów na stronach, które darzyłem mniejszym zaufaniem. Teraz aplikacja dorzuca do tego również ochronę przed odmową zwrotu towaru w ciągu 90 dni od daty zakupu, a także zwrot kosztów biletu na wydarzenia i koncerty, z których nie udało się skorzystać.

Ochrona zwrotów wyniesie maksymalnie 300 euro, a odszkodowania za anulowanie biletu 1000 euro.

Szykują się zmiany w darmowym Revolucie?

Wprowadzeniu nowego planu towarzyszy również spersonalizowana karta płatnicza. Większość z benefitów, którymi chwali się fintech jest jednak już teraz dostępna w planie darmowym.

Są to m.in.:

REKLAMA

Może być to znak, że w niedalekiej przyszłości Revolut będzie chciał okroić darmową wersję.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA