REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Nowość w ofercie Revoluta. Fintech wchodzi na rynek PayU i Przelewy24

Klienci biznesowi Revoluta mogą już przyjmować płatności kartowe online bezpośrednio na konto. Usługa dostępna jest nawet w bezpłatnym planie.

07.12.2020
11:24
Revolut to teraz bramka płatności. Fintech wchodzi na rynek PayU i Przelewy24
REKLAMA

Revolut to nie tylko konta dla klientów indywidualnych. Fintech stara się również współpracować z biznesami. W portfolio ma już 500 tys. firm na całym świecie. Oferuje im cztery różne plany zależnie od potrzeb i wielkości firmy.

REKLAMA

Nowa usługa może szczególnie przypaść do gustu niewielkim usługodawcom, którzy wszystkie rachunki chcą obsługiwać w jednym miejscu.

1,3 proc. prowizji dla kart z Europy

Zależnie od posiadanego pakietu Revolut udostępnia pulę środków, które nie podlegają prowizji. I tak - w pakiecie Rozwój nie zapłacimy dodatkowo za przyjęcie do 10 tys. zł miesięcznie:

 class="wp-image-1309345"

Powyżej fintech naliczy 1,3 proc. dla kart z Europy (EEA, UK) i 2,8 proc. dla pozostałych kart. To dość konkurencyjne progi biorąc pod uwagę, że PayU, Przelewy24 czy TPay pobierają od 1,8 do 2,5 proc.

Revolut wprowadził jednak nową usługę również w 12 innych krajach, gdzie konkurować będzie musiał z globalnymi graczami, takimi jak Stripe i Adyen.

 class="wp-image-1309261"

Operator daje też swoim klientom pulę bezprowizyjnej wymiany walut (14 walut), co może się okazać przydatne zwłaszcza w kontekście biznesów działających międzynarodowo. Ich właściciele zyskają dostęp do swoich środków na drugi dzień po dokonaniu płatności.

REKLAMA

Revolut udostępnia API swojej bramki

Klienci fintechu będą mogli również budować własne rozwiązania płatnicze. Revolut wystawia API, co umożliwia integrację z istniejącymi systemami, co już jest standardem na rynku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA