REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Polsat Plus Arena Gdańsk. Najładniejszy stadion w Polsce ma nowego sponsora

Najpierw była PGE Arena, potem Energa Arena, teraz będzie Polsat Plus Arena Gdańsk. Miasto porozumiało się Grupą Polsat w sprawie sponsoringu jednego z najbardziej efektownych w Polsce stadionów. (Fot. Dariusz Boczek/Wikipedia.pl/CC BY-SA 3.0)

21.05.2021
12:27
arena gdansk
REKLAMA

Umowa między miastem a spółką została zawarta na sześć lat i opiewa na 17 mln zł. W grę wchodzi też – jak ujawnił Rafał Mańkus, prezes spółki Arena Gdańsk – wypłata bonusów „w przypadku spełnienia określonych kryteriów”.

REKLAMA

Cytowany w komunikacie prasowym Zygmunt Solorz zauważył, że Gdańsk to symbol Polski nowoczesnej i otwartej oraz dbania o mieszkańców.

To jest to, co nas łączy, bo Polsat i Plus to również otwartość, nowoczesność, innowacje, rozwój i chęć dostarczania naszym klientom i widzom po prostu tego, czego chcą, aby życie było łatwiejsze, wygodniejsze i pełne pozytywnych emocji

– powiedział Zygmunt Solorz.

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz zwróciła uwagę, że „bursztynowa arena” stała się współczesną wizytówką Gdańska.

REKLAMA

Obok fontanny Neptuna, stoczniowych dźwigów to właśnie stadion najczęściej widzimy na zdjęciach. Wyjątkowa architektura i bliskie położenie zarówno do plaży, jak i serca miasta podnoszą atrakcyjność naszego stadionu. Ale stadion to też życie, emocje, wydarzenia, dlatego cieszę się, że nasz nowy partner będzie także organizował w Polsat Plus Arena Gdańsk własne widowiska

– powiedziała Aleksandra Dulkiewicz.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA