REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes /
  3. Technologie

Nie znosisz remontów i napraw w domu? Teraz pomoże w tym aplikacja

Szukanie fachowca do wykonania różnych prac w domu czy biurze wymaga czasu i cierpliwości, a kiedy już się jakiegoś znajdzie, to jest spore ryzyko, że efekt pozostawi wiele do życzenia. Odpowiedzią na te bolączki jest aplikacja Plibo, stworzona przez warszawskie studio deweloperskie Mindhive.

11.11.2019
9:42
Nie znosisz remontów i napraw w domu? Teraz pomoże w tym aplikacja
REKLAMA

Plibo to platforma do ekspresowych usług naprawczo-remontowych, która łączy sprawdzonych fachowców z klientami. Koniec z długim czekaniem na realizację. Twórcy zapewniają, że dzięki aplikacji odpowiednia osoba dotrze do usługodawcy w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zaakceptowania zlecenia i dokona fachowej diagnozy.

REKLAMA

Życie stawia przed nami wyzwania, które okazują się trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Znalezienie i zamówienie fachowca do konkretnej usterki wymaga intensywnego surfowania po internecie oraz wykonania kilku telefonów, co oczywiście wiąże się z czasem, którego często brak. Chcemy pokazać, że z aplikacją Plibo każdą nagłą awarię w domu czy biurze da się łatwo i ekspresowo wyeliminować

– mówi Adam Bielański założyciel i prezes Mindhive.

Na razie możemy wybierać z następujących kategorii: prace, związane z hydrauliką, elektryką, klimatyzacją i ogrzewaniem, a także z awaryjnym otwieraniem zamków oraz ogrodem. Oprócz tego będzie można zamówić usługi stolarza i ślusarza.

Podane są też ceny poszczególnych napraw czy instalacji. Jeśli nie ma pożądanej przez nas usługi, to możemy wybrać opcję złotej rączki, która umożliwia indywidualne podejście do problemu.

 class="wp-image-1010804"
REKLAMA

Aplikacja działa od października 2019 r. i jak na razie dostępna jest dla mieszkańców Ursynowa, Służewca i Wilanowa. Wkrótce oferta rozszerzy się dla całej Warszawy. Z Plibo skorzystać mogą na razie użytkownicy Androida, ale niedługo aplikacja pojawi się też w App Store.

Powstałe w 2018 r. studio deweloperskie Mindhive mówi o sobie jako o kolektywie ludzi o różnorodnych umiejętnościach. Szczyci się tworzeniem nowoczesnych systemów transakcyjnych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA