1. bizblog
  2. Biznes

Bank Pekao ma promocję dla rodziców i dzieci na nowy rok szkolny

Lokowanie produktu: Bank Pekao S.A.

Zbliża się rok szkolny, dlatego Bank Pekao ma ofertę dla rodziców i dzieci. Można zyskać do 300 zł oraz wysokie oprocentowanie dla Konta Przekorzystnego.

24.08.2023
16:12
Bank Pekao ma promocję dla rodziców i dzieci na nowy rok szkolny

Bank Pekao od dawna stara się uczyć młodych ludzi korzystania ze świata finansów i oszczędzania. Temu służy chociażby aplikacja mobilna PeoPay KIDS, która dla młodych ludzi jest pierwszym kontaktem z bankowością. W ten sposób najmłodsi nabywają kompetencji tak potrzebnych w codziennym życiu.

Bank Pekao S.A. ma pakiet promocji na nowy rok szkolny

Bank Pekao oferuje założenie Konta Przekorzystnego na selfie bez opłat za prowadzenie i wypłaty złotą kartą z bankomatów w naszym kraju i za granicą. W terminie od 17 sierpnia do 2 listopada, klienci mogą otrzymać do 200 zł. Warunkiem jest założenie Konta Przekorzystnego na selfie, z kartą do niego, aplikacją PeoPay i serwisem internetowym Pekao24, za co otrzymamy 50 zł. Po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową w każdym z trzech miesięcy po założeniu konta na rachunek wpłynie po 50 zł – czyli razem 150 zł.

To jest promocja dla rodziców, teraz czas na ofertę dla dzieci. Gdy już założymy konto, mamy możliwość otwarcia rachunku dla dziecka. Robi się to w Panelu rodzica w PeoPay lub Pekao24. Założenie konta identycznym terminie jak powyższy, czyli do 17 sierpnia do 2 listopada, skutkuje możliwością otrzymania przez dziecko kieszonkowego w wysokości 100 zł. Oprócz tego po założeniu konta oszczędnościowego Mój Skarb dla dzieci, jego oprocentowanie będzie wynosić 7 proc. w skali roku w ciągu 5 miesięcy od założenia konta i do kwoty 5000 zł. Podobna promocja dotyczy rodziców, z tą różnicą, że na ich koncie promocyjne oprocentowanie 7 proc. obowiązuje do kwoty 100 tys. zł. 

Bank przypomina, że kartę do konta i dostęp do aplikacji mogą otrzymać dzieci od 6. roku życia.

– Edukacja finansowa jest istotnym elementem w rozwoju dziecka. Kształtowanie nawyków finansowych najlepiej rozpocząć już od najmłodszych lat – kiedy dziecko stawia pierwsze kroki w szkole. Zdaniem rodziców, posiadanie konta bankowego ma dobry wpływ na dzieci – uczy je oszczędzania, zarządzania pieniędzmi i kontroli. 7 lat to średni wiek dziecka, w którym rodzice zaczynają podejmować rozmowy na temat finansów. Chcemy pomagać rodzicom w tym procesie, proponując jednocześnie atrakcyjne promocje, w których do zdobycia są nagrody pieniężne oraz najszerszą na rynku ofertę rodzinnego bankowania z wykorzystaniem aplikacji bankowych. Te wyjątkowe narzędzia wzmocnią świadomość finansową dzieci i nauczą je zarządzania pieniędzmi w przyszłości –

powiedział Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Jaką ofertę ma Bank Pekao dla dzieci i młodzieży?

Perłą w koronie oferty Banku Pekao dla dzieci jest wielokrotnie nagradzana aplikacja PeoPay KIDS przeznaczona dla dzieci od 6 do 12 lat. Umożliwia ona sprawdzanie salda, podgląd transakcji, oszczędzenie w skarbonkach na różne cele, wysyłanie próśb do rodziców o kieszonkowe czy płacenie BLIKIEM. Zaletą apki jest możliwość jej personalizacji. Użytkownik może zmienić tło i awatar.

Dzieci od 6. do 12. roku życia mogą korzystać z karty Mastercard PeoPay KIDS ze spersonalizowanym wyglądem. W aplikacji jej posiadacz sprawdzi wydatki, których dokonał kartą

Młodzież w wieku od 13. do 17. roku życia może korzystać z aplikacji PeoPay, gdzie zyska dostęp do wszelkich informacji na temat finansów, ale również zapłaci BLIKIEM, telefonem i zegarkiem poprzez Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay. Aplikacja pozwoli też na zakup biletów komunikacji miejskiej i doładowanie telefonu. Również w tym przypadku oferowana jest karta Mastecard do Konta Przekorzystnego.

Uczniowie i studenci do 26. Roku życia nie płacą za korzystanie z Konta Przekorzystnego, wydanie i obsługę karty, wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. 

Lokowanie produktu: Bank Pekao S.A.
Najnowsze