1. bizblog
  2. Biznes

Wygodniej się nie da. Korzystasz z karty Pekao, zbierasz mile w programie Miles & More

Lokowanie produktu: Bank Pekao

Klienci Banku Pekao korzystający z wybranych kart kredytowych mają możliwość zbierania mil w największym programie lojalnościowym w Europie – Miles & More. 

29.02.2024
17:23
Wygodniej się nie da. Korzystasz z karty Pekao, zbierasz mile w programie Miles & More

Bank Pekao współpracuje z PLL LOT od miesięcy. Efektem tej strategicznej kooperacji jest nowa oferta, w ramach której nowi i obecni posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem oraz wybranych kart kredytowych bankowości prywatnej mogą zbierać mile w najważniejszym programie lotniczym na Starym Kontynencie.

Dzięki programowi Miles & More można wymienić zgromadzone mile przede wszystkim na bilety u ponad 35 przewoźników lotniczych. Na liście, oprócz naszego narodowego przewoźnika, czyli PLL LOT są między innymi takie linie lotnicze jak Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS, Turkish Airlines, Brussel.

Bilety lotnicze to nie jedyna nagroda, którą można odebrać za zgromadzone mile. Mile można wymienić również na podwyższenie klasy podroży, wynajem samochodu, pobyt w hotelu lub nagrody rzeczowe.

Program Miles & More w Banku Pekao - jak zacząć zbierać mile?

Z programu mogą korzystać nowi oraz obecni posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem lub karty kredytowej bankowości prywatnej - Pekao World Elite Mastercard i Pekao Visa Infinite. Aby zacząć zbierać mile, wystarczy dołączyć swoją kartę do Miles & More w aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24.

Mile naliczane są za płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłaty gotówki w bankomatach oraz przelewy z karty.

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem otrzymują 1000 mil powitalnych po rozliczeniu pierwszej transakcji kartą. Oprócz tego zyskują mile za transakcje. Karta Kredytowa z Żubrem posiada trzy pakiety (Standard, Złoty i Platynowy) - im wyższy pakiet, tym więcej mil można zebrać i szybciej otrzymać wymarzoną nagrodę. I tak w Pakiecie Platynowym otrzymamy 1 milę za 6 zł, w Złotym za 10 zł, a w Standard za 20 zł.

Oprócz tego posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem w Pakiecie Złotym i Platynowym połączonej z Miles & More zyskują bezpłatny i nielimitowany dostęp do odprawy Business Check-in na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Jak wygląda program, gdy korzystamy z kart kredytowych bankowości prywatnej? Podobnie jak w przypadku Karty Kredytowej z Żubrem, otrzymamy 1000 mil powitalnych na start po rozliczeniu pierwszej transakcji, a za transakcję o wartości 5 zł zyskamy 1 milę.

Zarówno Karta Kredytowa z Żubrem, jak i karty kredytowe bankowości prywatnej Banku Pekao zapewniają ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami programu Miles & More.

Odprawa Business Check-in na lotnisku Chopina przy lotach realizowanych przez PLL LOT jest również bezpłatna i nielimitowana dla użytkowników kart Pekao World Elite Mastercard i Pekao Visa Infinite połączonych z Miles & More. Dodatkowym benefitem będzie tu bezpłatna usługa Fast Track na lotnisku Chopina, jeśli za bilet zapłacimy kartą na stronie lot.com. 

Bank Pekao jest jedynym bankiem w Polsce, który umożliwia zbieranie mil za transakcje kartą kredytową w ramach Miles & More.

Naszym celem jest nie tylko sprostanie tym oczekiwaniom, ale również dostarczanie produktów i usług, które będą wygodne, atrakcyjne i pełne korzyści. Dlatego konsekwentnie realizujemy naszą strategię mającą na celu udostępnianie klientom najlepszych rozwiązań w Polsce. Bardzo dobrym przykładem jest Karta Kredytowa z Żubrem, która od momentu wdrożenia cieszy się ogromną popularnością. Potwierdza to niemal dwukrotny wzrost udziału rynkowego Banku Pekao w sprzedaży kart kredytowych. Jestem przekonany, że dzięki programowi Miles & More nasi klienci będą mogli jeszcze łatwiej spełniać swoje marzenia o podróżowaniu 

– mówi Paweł Strączyński, wiceprezes Banku Pekao S.A.

Szczegóły dotyczące Karcie Kredytowej z Żubrem dostępne są na: pekao.com.pl/karta-z-zubrem.

Szczegóły dotyczące kart kredytowych bankowości prywatnej dostępne są na: pekao.com.pl/private-banking.

Lokowanie produktu: Bank Pekao
Najnowsze
Zobacz komentarze