REKLAMA
  1. bizblog
  2. Obserwator Finansowy

Obserwator Finansowy uruchomił kanał „OF TV” nadający na żywo!

10 czerwca rozpoczął emisję „OF TV” – nowy tematyczny telewizyjny kanał informacyjno-publicystyczny prowadzony przez portal ekonomiczny Obserwator Finansowy Narodowego Banku Polskiego.

11.06.2024
11:01
Obserwator Finansowy uruchomił kanał „OF TV” nadający na żywo!
REKLAMA

„OF TV” – nadawany na żywo – dostępny jest na kanale YouTube: Obserwator Finansowy – YouTube. Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–15.00.

REKLAMA

Dostrzegając zapotrzebowanie na jakość publikowanych opracowań, postanowiliśmy wykonać kolejny krok w rozwoju Obserwatora Finansowego. Niezwykle miło jest mi poinformować Państwa, że właśnie uruchamiamy telewizję „OF TV”, a więc nową odsłonę na żywo kanału YouTube Obserwatora Finansowego – powiedział prof. Adam Glapiński, Prezes NBP.

W telewizji „OF TV” znajdą się najwyższej jakości treści – wywiady, analizy i dyskusje – o tematyce dotyczącej bankowości centralnej, ekonomii, finansów i gospodarki. Gośćmi będą uznani eksperci i praktycy życia gospodarczego z Polski i zagranicy.

 class="wp-image-2491006"
REKLAMA

Obserwator Finansowy to portal, wydawnictwo i telewizja, tworzone przez redakcję OF oraz niezależnych ekspertów ekonomicznych. Portal internetowy Obserwator Finansowy jest obecny na rynku już od przeszło 15 lat. Przez ten czas zdobył uznanie odbiorców, którzy uważają go za skarbnicę wiedzy, ciesząc się bardzo dobrą opinią w środowisku ekonomicznym.

ObserwatorFinansowy.pl jest jednym z najbardziej opiniotwórczych serwisów ekonomicznych – w 2023 r. znalazł się w pierwszej czwórce najczęściej cytowanych portali o profilu ekonomiczno-biznesowym w rankingu przygotowywanym przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM). Obserwator Finansowy jest również do nabycia w salonach prasowych i na stacjach paliw w całej Polsce w formie drukowanego kwartalnika.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA