REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Nowy sposób na oszczędzanie w Lidlu. Im więcej zdrapiesz, tym więcej zyskasz

W innych sieciówkach trzęsą telefonami, a w Lidlu klienci, chcąc wyhaczyć lepsze promki, będą musieli naostrzyć pazurki. Wysiłek jednak się opłaci, bo promocji będzie co niemiara.

01.03.2023
18:59
lidl-polska-najtanszy sklep w PL
REKLAMA

Wszystkie dyskonty prześcigają się w coraz to nowych promocjach, a klient tylko na tym korzysta, bo może dzięki temu nieźle przyoszczędzić. W czasach wysokiej inflacji dobra promocja jest często tym, czego Polacy szukają w sieciach handlowych.

REKLAMA

Tym razem wszyscy, którzy regularnie robią zakupy w Lidlu i mają aplikację Lidl Plus, będą dodatkowo wynagradzani. Oczywiście jest i haczyk - więcej dostaniesz, gdy... więcej kupisz.

Duże zakupy, większe oszczędności

Podstawowy Programu Oszczędnościowy zapewnia Zdrapka Plus! Jednak do 18 marca klienci będą mogli korzystać z nowych kuponów przyznawanych za zakupy o określonej wartości.

Wydając w Lidlu odpowiednio: mniej niż 50 zł, od 50 do 100 zł, ponad 100 zł. można otrzymać extra zdrapkę. Im wyższa kwota na paragonie, tym atrakcyjniejszy kupon na kolejne buszowanie po sklepie. Im częstsze zakupy, tym więcej korzyści w postaci zniżek procentowych, rabatów na drugi produkt, czy ofert 1+1!

 class="wp-image-2059168"

Dają srebro, złoto lub diamenty? To tylko kolory zdrapek

REKLAMA

Standardowa zdrapka dyskontu jest w kolorze srebrnym, ale teraz za każde zakupy klienci mogą otrzymać oprócz zdrapek srebrnych, także złote lub diamentowe. Wystarczy, że przy kasie klient zeskanuje aplikację Lidl Plus, by na ekranie głównym pojawiła się nowa zdrapka, a wraz z nią kupon z określonym benefitem.

Promocja trwa do 18 marca. Regulamin jest dostępny na stronie lidl.pl/program.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA