1. bizblog
  2. Biznes

Ubezpiecz dziecko od COVID-19. 5 tysięcy odszkodowania!

Lokowanie produktu

Najmłodsi uczniowie podstawówek wrócili właśnie do szkół. Jednak nie znaczy to, że pandemia COVID-19 przeszła do historii. W dalszym ciągu wszyscy musimy mierzyć się z licznymi obostrzeniami. Dotyczą one też dzieci, które po tygodniach wróciły do szkół. By minimalizować ryzyko zachorowania należy bezwzględnie należy stosować się do wytycznych władz oraz dyrektorów. Można też pomyśleć o ubezpieczeniu dziecka na wypadek zachorowania na COVID-19, które oferuje LINK4 Mama.

21.01.2021
12:10
LINK4-Mama-dziecko
Advertisement

Potwierdzone przez lekarza zachorowanie dziecka na COVID-19 będzie skutkować wypłatą odszkodowania w wysokości 5 tysięcy złotych w gotówce. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Można za nie kupić wymarzoną zabawkę, książkę, grę komputerową albo odłożyć i – gdy podróżowanie znów będzie bezpieczne - wydać na atrakcyjny, rodziny wyjazd. Ubezpieczyciel tego nie weryfikuje. Wypłatę pieniędzy gwarantują ogólne warunki ubezpieczenia NNW Dziecko w ramach LINK4 Mama, pakietu ubezpieczeń dla dzieci i rodziców.

LINK4 Mama - ochrona przez cały rok i cała dobę

Warto wiedzieć, że NNW w LINK4 Mama to ochrona wykraczająca daleko poza ubezpieczenie na wypadek zakażenia COVID-19. To przede wszystkim całoroczna i całodobowa ochrona dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków, w tym oczywiście w przypadku m. in. złamanej ręki, nogi, wybitego zęba, wstrząśnienia mózgu. Tak samo działa w domu, na podwórku, w szkole czy podczas nauki zdalnej. To produkt kompleksowy, co w obecnych niepewnych czasach jest niezwykle istotne.

. Dzięki NNW w LINK4 rodzice nie muszą się martwić czy ich dziecko będzie chronione, gdy mamy do czynienia raz z nauką zdalną, a raz z tradycyjną. NNW Dziecko w LINK4 Mama chroni cały czas. Nawet podczas –uprawnianych amatorsko – zajęć sportowych czy tanecznych. Koszt polisy zależy od wybranej przez rodziców lub opiekunów sumy ubezpieczenia. Do wyboru są cztery możliwości: 15, 25, 50 i 100 tysięcy złotych. W zależności od wariantu polisa dla jednego dziecka będzie kosztować odpowiednio: 42, 62, 124 lub 220 złotych za całych rok. Dla rodzin z Kartą Dużej Rodziny są specjalne zniżki.

Opłacenie pomocy domowej dla mamy

Limity, wyłączenia i ogólne warunki ubezpieczenia LINK4 Dziecko dostępne są na stronie www.link4mama.pl lub pod numerem 604 14 14 14. Konsultantów warto zapytać o możliwość organizacji i sfinansowania przez ubezpieczyciela korepetycji dla dziecka, które wwyniku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku nie będzie mogło brać udziału w zajęciach szkolnych. Rodziców powinna zainteresować – także dostępna w ramach LINK4 Mama – opcja zorganizowania i opłacenia pomocy domowej dla mamy, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku musi zostać w łóżku i nie może zajmować się domem.

Na uwagę zasługuje także możliwość wykupienia leków dla chorego dziecka i bezpłatnego dostarczenia ich kurierem pod wskazany adres. LINK4 Mama może także kupić, poszkodowanemu w wypadku dziecku, i dostarczyć sprzęt rehabilitacyjny. Przez internet lub telefon można kupić zarówno polisę LINK4 Mama, ale też wszystkie inne produkty LINK4.

Materiał powstał przy współpracy z LINK4 Mama

Lokowanie produktu
Najnowsze