REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

LINK4 doceniony za innowacje

Advertisement
22.10.2021
17:49
LINK4 doceniony za innowacje
REKLAMA

Blockchain, chmura obliczeniowa, Big Data to tylko niektóre projekty wprowadzone przez LINK4 w ostatnich latach. Między innymi za nie firma została nagrodzona w prestiżowym rankingu Złotych Laurów „Super Biznesu” w kategorii innowacje.

REKLAMA

Na uroczystej gali wręczono nagrody instytucjom i firmom, których działalność przynosi szczególne korzyści polskiej gospodarce. W tym roku nagrody podzielone zostały na 8 kategorii.

W kategorii Innowacyjność zwycięzcą został LINK4. W uzasadnieniu napisano: „Innowacyjność jest wdrukowana w DNA LINK4. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania, które pomagają ludziom, zwiększają ich bezpieczeństwo i automatyzują procesy zarówno po stronie firmy, jak i klienta. Obecnie w LINK4 funkcjonuje ponad 60 zautomatyzowanych procesów oraz siedem nowoczesnych aplikacji robotycznych”.

Nagrodę odebrała Patrycja Kotecka, członkini zarządu spółki LINK4 odpowiedzialna za pion marketingu, laudację wygłosił Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Teraz Polska.

 class="wp-image-1583050"
Nagrodę odebrała Patrycja Kotecka, członkini zarządu spółki LINK4 odpowiedzialna za pion marketingu.

Od lat konsekwentnie realizujemy strategię, której jednym z fundamentów jest innowacyjność. Jesteśmy z tego znani. Dlatego cieszy nas, że jury konkursu Złoty Laur zauważyło nasze starania i je doceniło – mówi Patrycja Kotecka.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA