1. bizblog
  2. Biznes

Już nie trzeba iść do oddziału. Mikroprzedsiębiorcy dostaną kredyt bez wychodzenia z firmy

Lokowanie produktu: Bank Pekao

Bank Pekao wprowadził nowy zdalny sposób na ubieganie się o kredyty i pożyczki dla mikroprzedsiębiorców. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą od co najmniej dwóch lat, możesz wnioskować o kredyt lub pożyczkę do 1 miliona złotych bez wychodzenia z domu.

29.05.2024
11:51
Już nie trzeba iść do oddziału. Mikroprzedsiębiorcy dostaną kredyt bez wychodzenia z firmy

Istotny jest tutaj fakt, że nie trzeba odwiedzać siedziby Pekao, żeby zawrzeć umowę kredytową – można to zrobić za pomocą kanałów elektronicznych banku – przez aplikację PeoPay lub na stronie Pekao24.

Błażej Szczecki, wiceprezes Banku Pekao S.A., podkreśla, że ta nowa możliwość to kolejny krok w stronę digitalizacji usług dla mikroprzedsiębiorców. Dzięki temu klienci mogą załatwić formalności o każdej porze dnia i z dowolnego miejsca, co jest znaczącym ułatwieniem.

- Wszystkim obecnym lub potencjalnym klientom Pekao, którzy rozważają pozyskiwanie środków na prowadzenie lub rozwój jednoosobowej działalności gospodarczej, polecam finansowanie w naszym banku. Aktualnie w Pekao obowiązują promocyjne warunki dotyczące nowego finansowania w ramach Pożyczki Przekorzystnej Biznes oraz Kredytu w rachunku bieżącym. Co ważne, każde przyjęcie i rozpatrzenie wniosku jest bezpłatne 

– mówi Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

Jak skorzystać z oferty Banku Pekao dla mikroprzedsiębiorców?

Wystarczy zalogować się do konta firmowego w aplikacji PeoPay lub na stronie Pekao24 dla Firm i przejść do zakładki „Oferty i Wnioski”. Umowę kredytową można podpisać online lub w oddziale banku.

Jednocześnie Bank Pekao informuje, że wybrani klienci otrzymają w serwisie Pekao24 lub aplikacji PeoPay spersonalizowaną ofertę obok standardowej. Zostanie ona przygotowana na podstawie zdolności kredytowej ubiegających się o finansowanie. Dlaczego to ważne? Bo klienci, którzy prowadzą firmę krócej niż wymagane 2 lata, mogą otrzymać środki bez formalności.

Bank Pekao dodatkowo służy wsparciem dla przedsiębiorców, którzy chcieliby skorzystać ze wspomnianego finansowania. Została uruchomiona specjalna infolinia pod numerem +48 500 990 111, gdzie klienci biznesowi będą mogli porozmawiać o ofercie, zadać pytania i rozwiać wątpliwości.

Lokowanie produktu: Bank Pekao
Najnowsze