Wiemy, dlaczego chcą wysłać Allegro na giełdę. Serwis podał właśnie wyniki finansowe
Allegro rośnie jak na drożdżach. Jeśli w ubiegłym roku zysk skoczył o niemal trzy czwarte, a przychody o jedną trzecią, to strach pomyśleć, co się będzie działo w 2020 r. Podczas lockdownu e-commerce eksplodował, a serwis z siedzibą w Poznaniu stał się głównym beneficjentem tego boomu. Dla funduszy, do których należy Allegro, to najlepszy moment na wycofanie z inwestycji i lukratywny zwrot z niej.
REKLAMA
